Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 25. 10. 2017.
Výherci  jsou: Jana Hůšová, Zuzana Přibáňová, Jiřina Bartošová, Tomáš Olšan, Julie Havlíková

POZOR POZOR! Soutěžte s námi opět o sportovní balíček od VZP. Odpovězte na otázku:
Mohou být členy Klubu pevného zdraví i děti?

a) nemohou, b) ano, mohou, c) ano, mohou od 10 let

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
Ve čtvrtek 26. 10. vylosujeme 5 výherců, kteří získají sportovní balíček od VZP.

Soutěž probíhá od 24. 10. do 25. 10. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 25. 10. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 26. 10. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 50% slevu od Lion Sport

POZOR: Chcete získat kouzelnou kartu s 50% slevou na 1 měsíc na oblečení a doplňky od Lion Sport a doplnit si sportovní výbavu na nadcházející období? Stačí, když pokračování »

Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo pokračování »