Soutěž o tašky plné knih!

Soutěž o knihu i s plátěnou taškou

Soutěž probíhá dne 17. 10. 2019. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví – Albatros Media.

OTÁZKA:
„Jakou knihu z fotky byste si vybrali vy a jak trávíte podzim?‘‘

Odpověď na soutěžní otázku uveďte pod soutěžní post na facebookový profil Klubu pevného zdraví.

Podmínkou soutěže je členství v Klubu pevného zdraví. V případě výhry je soutěžící povinen uvést své údaje pro kontrolu. Nejste členem klubu a chtěli byste s námi soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden komentář.
  2. Soutěž končí dne 17. 10. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 18. 10. 2019 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách

2. vánoční soutěž s Klubem pevného zdraví

Vánoce se neúprosně blíží a my máme radost, že je můžeme oslavovat společně s vámi. Rozhodli jsme se trochu Ježíška předběhnout a rozdávat dárky už nyní! Soutěžte s námi o skvělé ceny, které do soutěže věnovali partneři

1. vánoční soutěž s Klubem pevného zdraví

Soutěž o 3 balíčky pro vaše zdraví!

Pravidla soutěže: Soutěž probíhá dne 10. 9. 2019. Ceny do soutěže věnoval partner Klubu pevného zdraví – Terezia. Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil Klubu pevného zdraví. Podmínkou soutěže je členství v Klubu