Soutěž o trekové hole

Soutěž byla ukončena dne 12. 10. 2015.
Výherci jsou: Tomáš Kratochvíl, Květa Křivohláková, Jan Stupka, Tomáš Koubek, Věrka Tmejová.

Tenis, badminton, fotbal, plavání… Patří tyto sporty k vašim nejoblíbenějším, nebo máte jiné favority? Zašlete nám fotku, kde jste při sportu, a vyhrajte od nás trekové hole.

Věděli jste, že pohyb je nejlepší přirozenou prevencí řady civilizačních onemocnění?

Jen do konce srpna využilo příspěvek na pohybové aktivity přes 136 tisíc klientů, VZP jim přispěla částkou téměř 66 milionu korun.

Až do 30. 11. 2015 můžete využít příspěvek na pohyb v rámci prevence kardiovaskulárních onemocnění. VZP přispívá částkou 500 korun dětem i dospělým.

Nově mohou děti, které jsou klienty VZP, získat dalších 500 korun na sportovní a pohybové kroužky pod záštitou asociace. Tuto částku VZP nabízí navíc k dosavadnímu pětisetkorunovému příspěvku, který se vztahuje na pohybové aktivity pořádané mimo školu.

Soutěž trvá od 9. 10. 2015 do 12. 10. 2015.

Fotografii zašlete do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu fotografii k danému soutěžnímu postu.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který zašle fotografii k danému soutěžnímu postu, bude zařazen do slosování.
  3. V soutěži odměníme pět soutěžících.
  4. Soutěž končí dne 12. 10. 2015 ve 23.59 hodin. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději do 14 hodin dne 13. 10. 2015.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »