Soutěž o trekové hole

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 12. 10. 2015.
Výherci jsou: Tomáš Kratochvíl, Květa Křivohláková, Jan Stupka, Tomáš Koubek, Věrka Tmejová.

Tenis, badminton, fotbal, plavání… Patří tyto sporty k vašim nejoblíbenějším, nebo máte jiné favority? Zašlete nám fotku, kde jste při sportu, a vyhrajte od nás trekové hole.

Věděli jste, že pohyb je nejlepší přirozenou prevencí řady civilizačních onemocnění?

Jen do konce srpna využilo příspěvek na pohybové aktivity přes 136 tisíc klientů, VZP jim přispěla částkou téměř 66 milionu korun.

Až do 30. 11. 2015 můžete využít příspěvek na pohyb v rámci prevence kardiovaskulárních onemocnění. VZP přispívá částkou 500 korun dětem i dospělým.

Nově mohou děti, které jsou klienty VZP, získat dalších 500 korun na sportovní a pohybové kroužky pod záštitou asociace. Tuto částku VZP nabízí navíc k dosavadnímu pětisetkorunovému příspěvku, který se vztahuje na pohybové aktivity pořádané mimo školu.

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 9. 10. 2015 do 12. 10. 2015.

Fotografii zašlete do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu fotografii k danému soutěžnímu postu.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který zašle fotografii k danému soutěžnímu postu, bude zařazen do slosování.
  3. V soutěži odměníme pět soutěžících.
  4. Soutěž končí dne 12. 10. 2015 ve 23.59 hodin. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději do 14 hodin dne 13. 10. 2015.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »

soutěž

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct