Soutěž o tři knihy

Soutěž byla ukončena dne: 13. 2. 2020
Výherci jsou: Zdenka Krouliková, Marcela Zdešková, Michaela Kiapešová

Co dělat v takovém počasí, které aktuálně venku panuje? No přeci zalézt si s knihou pod deku a relaxovat! Připravili jsme pro vás soutěž o 3 knihy, které jistě potěší všechny napříč generacemi.

Soutěž probíhá 12. 2. 2020.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 12. 2. 2020 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 12. 2. 2020 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 2. 2020 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách

soutez mami tipni to

Soutěž o knihy MAMI, TÍPNI TO!

Soutěž byla ukončena dne: 2. 3. 2020 Výherci jsou: Míša Bucková, Gábi Tschiedelová Co dělat v takovém počasí, které aktuálně venku panuje? No přeci zalézt si s knihou pod deku a relaxovat! Připravili jsme pro vás soutěž o 3 knihy,

soutez diare

Soutěž o dva fitness diáře od Contours

Soutěž byla ukončena dne: 17. 1. 2020 Výherci jsou: Klára Chmelová, Lucie Vájová Máme tu další rok a s ním i nové plány a předsevzetí. Pojďte si je s námi společně zaznamenávat krok po kroku do fitness diáře,