Soutěž o velikonoční balíček

Soutěž byla ukončena dne 29. 3. 2016.
Výhercem je paní Veronika Kůlová.

A JE TU DALŠÍ SOUTĚĚĚĚĚŽ!

VZP naděluje kromě benefitů pro celou rodinu také velikonoční balíček zdravých BIO produktů od Country Life, s.r.o.

Chtěli byste ho vyhrát?

1. Sdílej 2. Dej like 3. Napiš koment: „Velikonoce a zdraví s KPZ“
V úterý 29. 3. 2016 vylosujeme jednoho z vás!

Soutěž trvá od 25. 3. 2016 do 28. 3. 2016.

Komentář „Velikonoce a zdraví s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící 1. sdílí daný soutěžní post, 2. dá like soutěžnímu postu, 3. napíše koment: „Velikonoce a zdraví s KPZ“ pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
  3. Soutěž končí dne 28. 3. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 29. 3. 2016 ve 14.00 hod

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“