Soutěž o velikonoční balíček

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 29. 3. 2016.
Výhercem je paní Veronika Kůlová.

A JE TU DALŠÍ SOUTĚĚĚĚĚŽ!

VZP naděluje kromě benefitů pro celou rodinu také velikonoční balíček zdravých BIO produktů od Country Life, s.r.o.

Chtěli byste ho vyhrát?

1. Sdílej 2. Dej like 3. Napiš koment: „Velikonoce a zdraví s KPZ“
V úterý 29. 3. 2016 vylosujeme jednoho z vás!

 

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 25. 3. 2016 do 28. 3. 2016.

Komentář „Velikonoce a zdraví s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící 1. sdílí daný soutěžní post, 2. dá like soutěžnímu postu, 3. napíše koment: „Velikonoce a zdraví s KPZ“ pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
  3. Soutěž končí dne 28. 3. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 29. 3. 2016 ve 14.00 hod

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »

soutěž

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct