Soutěž o volnou vstupenku na konferenci STOBu

Soutěž byla ukončena dne 18. 4. 2016.
Výherci jsou: Markéta Lukáčová, Helena Karlíková, Tereza Cízová.

Zajímá vás problematika výživy a potravin? Chcete se seznámit s názory odborníků, kteří se ve výživě angažují a vyslechnout si pro i proti k nejrůznějším doporučením k výživě? Soutěžte s námi, pro tři z vás máme vstupenku v hodnotě 1 050 korun na konferenci partnera Klubu pevného zdraví STOB.

Jak na to?

1. Sdílej 2. Dej like 3. Napiš koment: „Chci na konferenci STOBu“
V pondělí 18. 4. 2016 vylosujeme tři z vás!

Víte, že…?

Členové Klubu pevného zdraví mohou u partnera STOB využít 10% slevu  na:

Od VZP můžete získat finanční příspěvek až 500 korun na sestavení jídelníčku od praktického lékaře, obezitologa nebo diabetologa pro snížení nadváhy a obezity.

Soutěž trvá od 15. 4. 2016 do 17. 4. 2016.

Komentář „Chci na konferenci STOBu“ zašlete pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící 1. sdílí daný soutěžní post, 2. dá like soutěžnímu postu, 3. napíše koment: „Chci na konferenci STOBu“ pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
  3. Soutěž končí dne 17. 4. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 18. 4. 2016 ve 14.00 hod.

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »