Soutěž o vouchery od Radioteka.cz

Soutěž byla ukončena dne 12. 6. 2016.
Výherkyní je paní Renata Spáčilová.

POZOR! Vyhlašujeme další SOUTĚŽ!

Vyhrajte vouchery na nákup CD a  audioknih na www.radioteka.cz. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a můžete být zařazeni do slosování.

OTÁZKA: Kolikátým rokem je VZP generálním partnerem projektu Daruj krev s Českým rozhlasem?

Soutěž trvá od 10. 6. 2016 do 12. 6. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 12. 6. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 6. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »