Soutěž pro členy Klubu pevného zdraví VZP ČR

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 3. 7. 2015.
Výhercem se stal pan David Borovička.

Pro mnohé školáky je dnešek koncem školního roku. Pochlubte se, co jste pro své školáčky připravili jako odměnu za vysvědčení a vyhrajte dárkový balíček od našich partnerů Albatros Media a.s.Terezia Company s.r.o.

Soutěžící, který odpoví na požadovanou otázku v termínu od 26. 6. 2015 do 2. 7. 2015 do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ, bude zařazen do slosování.

A jaká cena čeká na jednoho z vás?

Dárkový balíček dětských knih od Albatros Media a.s.

Dárkový balíček dětských doplňků stravy od Terezia Company s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 26. 6. do 2. 7. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Účast v soutěži jedním soutěžícím je podmíněna jednou odpovědí na danou soutěžní otázku u uvedené soutěže.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen se prokázat číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit, nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Zodpovězené soutěžní otázky pořadatel zařadí do slosování soutěže.
  3. Soutěž končí dne 2. 7. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 7. 2015 ve 14.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

soutěž

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct