Soutěž pro členy Klubu pevného zdraví

Soutěž byla ukončena dne 18. 9. 2015.
Výherkyní se stala paní Zuzana Procházková.

Správně odpovězte na danou otázku a vyhrajte balíček pro celou rodinu!

Soutěžní otázka pro dnešní den:

VZP přispívá částkou až 2 600 korun na speciální očkovací program proti meningokokovému onemocnění. Pro jakou věkovou skupinu dětí je program očkování určen?

Nápovědu naleznete zde: http://www.klubpevnehozdravi.cz/meningokok/

Jaká výhra čeká pro jednoho z vás?

Soutěž trvá od 15. 9. 2015 do 17. 9. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu správnou odpověď na danou soutěžní otázku.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 17. 9. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 18. 9. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »