Soutěž pro naše budoucí maminky

Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí maminky od partnerů našeho klubu KPZ Terezia Company, Babysense a Detoa. V této soutěži bychom chtěli odměnit nastávající a zároveň bychom jim tímto chtěli zpříjemnit jejich chvíle v požehnaném stavu.

Pokud máte zájem o zajímavé a hodnotné ceny stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete odpověď na soutěžní otázku, která zní: Nechali jste si říct pohlaví miminka během těhotenství?

Svou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 12.10 2018 vylosujeme 3 šťastné výherce.

Soutěž probíhá 11. 10. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 11. 10. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 12. 10. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant. Stačí, když dáte LIKE a do pokračování »

Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze. Stačí, když dáte like a do komentáře a pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3 dárkové balení od partnera Green – Swan Pharmaceuticals Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.