Soutěž pro naše budoucí maminky

Soutěž byla ukončena dne: 11. 10. 2018
Výherci jsou: Kateřina Svobodová, Kateřina Jindřichová, Karin Kováčová

Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí maminky od partnerů našeho klubu KPZ Terezia Company, Babysense a Detoa. V této soutěži bychom chtěli odměnit nastávající a zároveň bychom jim tímto chtěli zpříjemnit jejich chvíle v požehnaném stavu.

Pokud máte zájem o zajímavé a hodnotné ceny stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete odpověď na soutěžní otázku, která zní: Nechali jste si říct pohlaví miminka během těhotenství?

Svou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 12.10 2018 vylosujeme 3 šťastné výherce.

Soutěž probíhá 11. 10. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 11. 10. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 12. 10. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o poukázky na nákup zboží značky LITEX

Soutěž byla ukončena dne: 25. 1. 2019  Výherci jsou: Ingrid Hanusová, Jana Fejtová, Kateřina Soukupová Pojďme si v těchto mrazivých dnech zlepšit náladu soutěží o poukázky na nákup zboží značky LITEX, a to 1× v hodnotě

4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018  Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka