Soutěž „První jarní den s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017.
Výherkyní je paní Lenka Jelínková.

Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem kosmetiky od Ryoru. Napište nám, jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Ryor. Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post. Ve středu 22. 3. 2017 vylosujeme jednoho z vás.

Soutěž trvá od 20. 3. 2017 do 21. 3. 2017.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní příspěvek na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  2. Soutěž končí dne 21. 3. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 22. 3. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017. Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková. Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že pokračování »

Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017. Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová. POZOR POZOR, je tu pokračování »

Soutěž „Valentýn s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 14. 2. 2017. Výherkyní je paní Kateřina Kozáková. Slavíte Valentýna? Chtěli byste pro sebe a někoho blízkého vyhrát knihu Láska pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.