Soutěž „První jarní den s KPZ“

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017.
Výherkyní je paní Lenka Jelínková.

Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem kosmetiky od Ryoru. Napište nám, jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Ryor. Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post. Ve středu 22. 3. 2017 vylosujeme jednoho z vás.

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 20. 3. 2017 do 21. 3. 2017.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní příspěvek na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  2. Soutěž končí dne 21. 3. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 22. 3. 2017 ve 14.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o láhev na vodu pro vás a vašeho kamaráda

Voda představuje jednu ze základních složek na Zemi a je všude kolem nás: v řekách, mořích a oceánech, ve vzduchu, v rostlinách, ale i naše tělo je z velké pokračování »

soutěž

Soutěž o 5 dřevěných hraček od Detoa

Znáte našeho partnera DETOA Albrechtice? Věděli jste, že společnost Detoa byla založena Johannem Schowankem před více než 100 lety a je jedním z posledních výrobců dřevěných hraček pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetiku RYOR

Mezinárodní den žen! Zpříjemněte si dnešní den a udělejte radost sobě či někomu blízkému exkluzivním balíčkem přírodní kosmetiky RYOR. Stačí jen, pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct