Soutěž „První jarní den s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017.
Výherkyní je paní Lenka Jelínková.

Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem kosmetiky od Ryoru. Napište nám, jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Ryor. Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post. Ve středu 22. 3. 2017 vylosujeme jednoho z vás.

Soutěž trvá od 20. 3. 2017 do 21. 3. 2017.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní příspěvek na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  2. Soutěž končí dne 21. 3. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 22. 3. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »