Soutěž „Valentýn s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 14. 2. 2017.
Výherkyní je paní Kateřina Kozáková.

Slavíte Valentýna?

Chtěli byste pro sebe a někoho blízkého vyhrát knihu Láska od Ireny Obermannové a kryptonovou mini svítilnu?

Stačí málo! :) Napište do 14. 2. 2017 pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  koment: „Valentýn s KPZ“.

Ve středu 15. 2. 2017 vylosujeme jednoho z vás.

Popis: C:\Users\furbm19\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\fb_post_2017_valentyn-01.png

Soutěž trvá od 13. 2. 2017 do 14. 2. 2017.

Komentář „Valentýn s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 14. 2. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 14. 2. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 2. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »