Soutěž „Valentýn s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 14. 2. 2017.
Výherkyní je paní Kateřina Kozáková.

Slavíte Valentýna?

Chtěli byste pro sebe a někoho blízkého vyhrát knihu Láska od Ireny Obermannové a kryptonovou mini svítilnu?

Stačí málo! :) Napište do 14. 2. 2017 pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  koment: „Valentýn s KPZ“.

Ve středu 15. 2. 2017 vylosujeme jednoho z vás.

Popis: C:\Users\furbm19\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\fb_post_2017_valentyn-01.png

Soutěž trvá od 13. 2. 2017 do 14. 2. 2017.

Komentář „Valentýn s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 14. 2. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 14. 2. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 2. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017. Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková. Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že pokračování »

Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017. Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová. POZOR POZOR, je tu pokračování »

Soutěž „První jarní den s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017. Výherkyní je paní Lenka Jelínková. Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.