Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017.
Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová.

POZOR POZOR, je tu velikonoční soutěž!

Vyrážíte s prvními velikonočními dny opět na kolo, procházky či si jdete zaběhat?
Máme pro vás 5 perfektních dárkových balíčků od VZP, které se vám můžou hodit.
Vyhrát jeden z nich můžete třeba vy.

Napište do středy 12. 4. 2017 koment: „Velikonoce s KPZ“. Ve čtvrtek 13. 4. 2017 vylosujeme
5 výherců.

Soutěž trvá od 10. 4. 2017 do 12. 4. 2017.

Komentář „Velikonoce s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 12. 4. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 12. 4. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 4. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »