Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017.
Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová.

POZOR POZOR, je tu velikonoční soutěž!

Vyrážíte s prvními velikonočními dny opět na kolo, procházky či si jdete zaběhat?
Máme pro vás 5 perfektních dárkových balíčků od VZP, které se vám můžou hodit.
Vyhrát jeden z nich můžete třeba vy.

Napište do středy 12. 4. 2017 koment: „Velikonoce s KPZ“. Ve čtvrtek 13. 4. 2017 vylosujeme
5 výherců.

Soutěž trvá od 10. 4. 2017 do 12. 4. 2017.

Komentář „Velikonoce s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 12. 4. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 12. 4. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 4. 2017 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017. Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková. Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že pokračování »

Soutěž „První jarní den s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017. Výherkyní je paní Lenka Jelínková. Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem pokračování »

Soutěž „Valentýn s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 14. 2. 2017. Výherkyní je paní Kateřina Kozáková. Slavíte Valentýna? Chtěli byste pro sebe a někoho blízkého vyhrát knihu Láska pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.