Vyplň dotazník a vyhraj dárkový balíček od Albatros Media a.s.

Zapojte se do nové soutěže „Vyplň dotazník a vyhraj!“. Můžete získat zajímavé ceny a nám pomůžete zjistit váš názor na poskytované příspěvky. Vyplněný dotazník pro nás bude cenným zdrojem informací, na jehož základě můžeme přizpůsobit nabídku benefitů na míru přímo vám, klientům.

Ceny do soutěže věnoval:

Soutěž trvá od 1. 6. do 31. 7. 2016.

Termín slosování: 15. 8. 2016

1. Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící vyplní dotazník Průzkum spokojenosti klientů s příspěvky VZP ČR, uvede svou e-mailovou adresu a udělí souhlas se zpracováním svých osobních údajů.
  3. Soutěž končí dne 31. 7. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz prostřednictvím sdělení v sekci „Aktuality“ nejpozději do 5 pracovních dní od data slosování.

Stačí jen řádně vyplnit dotazník, odevzdat na přepážce a třeba vylosujeme právě vás!

Kompletní pravidla a informace o výhře naleznete ZDE.

Dotazníky budou k dispozici na pobočkách od 1. 6. 2016 do 31. 7. 2016 nebo do vyčerpání zásob. Dotazník je také ke stažení ve formátu PDF ZDE. Stačí ho vytisknout, vyplnit v pohodlí vašeho domova a odevzdat ve stejném termínu na kterékoli pobočce VZP ČR.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »