Vyplň dotazník a vyhraj dárkový balíček od Albatros Media a.s.

soutěž

Zapojte se do nové soutěže „Vyplň dotazník a vyhraj!“. Můžete získat zajímavé ceny a nám pomůžete zjistit váš názor na poskytované příspěvky. Vyplněný dotazník pro nás bude cenným zdrojem informací, na jehož základě můžeme přizpůsobit nabídku benefitů na míru přímo vám, klientům.

Ceny do soutěže věnoval:

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 1. 6. do 31. 7. 2016.

Termín slosování: 15. 8. 2016

  1. Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící vyplní dotazník Průzkum spokojenosti klientů s příspěvky VZP ČR, uvede svou e-mailovou adresu a udělí souhlas se zpracováním svých osobních údajů.
  3. Soutěž končí dne 31. 7. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz prostřednictvím sdělení v sekci „Aktuality“ nejpozději do 5 pracovních dní od data slosování.

Stačí jen řádně vyplnit dotazník, odevzdat na přepážce a třeba vylosujeme právě vás!

Kompletní pravidla a informace o výhře naleznete ZDE.

Dotazníky budou k dispozici na pobočkách od 1. 6. 2016 do 31. 7. 2016 nebo do vyčerpání zásob. Dotazník je také ke stažení ve formátu PDF ZDE. Stačí ho vytisknout, vyplnit v pohodlí vašeho domova a odevzdat ve stejném termínu na kterékoli pobočce VZP ČR.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

soutěž

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct