Zaslání žádosti o příspěvek poštou

Děkujeme, že pečujete o své zdraví.

O finanční příspěvky z fondu prevence bylo možné žádat do 30. 11. 2016.

Členové Klubu pevného zdraví mohou po celý rok čerpat širokou nabídku slev od našich partnerů. Vyberte si svou výhodu v katalogu.

Již nyní pracujeme na příspěvcích pro rok 2017, sledujte náš web nebo Facebook.

O finanční příspěvek z fondu prevence VZP je možné požádat nejenom osobně na pobočkách VZP, ale také poštou na adrese regionální pobočky dle místa vašeho bydliště a to nejpozději 30. 11. 2016.

Postup žádosti o příspěvek poštou:

1. Stáhněte si a vyplňte formulář žádost o příspěvek (jiná forma žádosti nemůže být vyřízena).
  2. Platba bude realizována bankovním převodem, proto prosím na žádost uveďte číslo Vašeho bankovního účtu.
  3. Nezapomeňte vyplnit kontaktní telefonní číslo pro případ nutnosti upřesnění žádosti při jejím zpracování.
  4. Do obálky spolu s vyplněným formulářem žádosti vložte originály dokladů o úhradě služby / zboží. Doklady nesmí být starší než 3 měsíce od data vystavení.
  5. Žádost s originály dokladů zašlete na adresu regionální pobočky VZP dle kraje vašeho trvalého nebo přechodného bydliště, eventuelně dle vašeho místa podnikání (jste-li OSVČ).

Pokud splníte veškeré podmínky pro poskytnutí zvoleného příspěvku, příspěvek vám bude vyplacen do 30 dnů na váš bankovní účet. V případě, že podmínky nesplníte, budete kontaktováni pracovníkem VZP.

Adresy regionálních poboček:

Hl. m. Praha a Středočeský kraj:
Regionální pobočka VZP ČR Praha
Na Perštýně 6
110 01  Praha 1

Jihočeský, Karlovarský a Plzeňský kraj:
Regionální pobočka VZP ČR Plzeň
Sady 5. května 59
306 30  Plzeň

Liberecký a Ústecký kraj:
Regionální pobočka VZP ČR Ústí nad Labem
Mírové náměstí 35/C