MamavisMamavis… máma, která ví

Získejte slevu 10 % na zábaly Mamavis dle Vincenze Priessnitze a na další výrobky Mamavis.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu v e-shopu www.mamavis.cz, kde zadají v objednávce kód VZP přímo do políčka Použít kupón.

Na www.mamavis.czwww.facebook.com/mamavis.cz naleznete také řadu zajímavých informací. Najdete tam fotky, rady, návody a instruktážní videa. Inspirovat se můžete příběhem „Maminka podnikatelkou na plný úvazek aneb jak jsem patentovala svůj nápad“ na www.mamakteravi.cz/ebook-zdarma.


STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvaloSTOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Společnost STOB se dlouhodobě zabývá zdravým hubnutím a životním stylem bez striktních diet, doplňků a preparátů.

Naši prioritou však není jen hubnutí, ale celkové zlepšení kvality života našich klientů i široké veřejnosti. Učíme, jak jednoduše a nenásilně měnit nevhodné návyky vedoucí k nadváze a obezitě, a nahradit je vhodnějšími, které prospívají tělu, zdraví i naší duši.

Zakladatelkou společnosti je psycholožka Iva Málková, a proto jsou základní kameny naší metodiky postavené na znalostech lidského chování a myšlení, jejichž podstata je desítky let stejná a nemění se zdaleka tak rychle, jako různé diety a výživové trendy.

Naše metodika byla ověřena na desítkách tisíc hubnoucích a celosvětově je považována za jeden z nejefektivnějších způsobů nejen pro hubnutí, ale především i pro udržení si nové tělesné hmotnosti.

Náš přístup a vizi naplňujeme pomocí internetových edukačních programů, tištěných materiálů a realizací skupinových kurzů zdravého hubnutí po celé ČR. 

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

Při objednání kurzu nebo semináře napište do poznámky: KPZkurzy

Při objednání produktů (knihy, brožury a DVD) napište do poznámky: slevavzp


TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostlinyTEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny

Ryze česká společnost je výrobcem přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Nejpoužívanějšími surovinami jsou hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový, ale i další houby a rostliny. Využíváme celých surovin a ne pouhých extraktů. Jako výrobce máme dohled nad zpracováním surovin až ke konečnému zpracování výrobků. Příroda je naším nejlepším dodavatelem!

Členové KPZ získají slevu 15 % z běžných cen na nákup všech produktů (kromě dárkových balení) v internetovém obchodě www.terezia.eu (pokud není uvedeno jinak), kde stačí v 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadat slevový kód KPZ. Sleva poté bude automaticky uplatněna. Slevu je možno získat i po předložení karty KPZ v provozovně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4.


Moje lékárnaMoje lékárna

Na e-shopu Moje lékárna nabízíme široké portfolio farmaceutických přípravků, kosmetiky i veterinárních přípravků. Poskytujeme osobní odběr na více než 270 výdejních místech v lékárnách zdarma při nákupu nad 399 Kč a ostatní doprava zdarma při nákupu nad 1 200 Kč.

Členové Klubu pevného zdraví mohou navíc na e-shopu uplatnit:

 • slevu 10 % na celý nákup nad 990 Kč po zadání slevového kódu VZP10 
 • slevu 15 % na produkty značky „Galmed“ a „Moje lékárna“ po zadání kódu VZP15

Sdružení lékáren Moje lékárna vzniklo v roce 2008 z iniciativy nezávislých lékárníků, jako reakce na vývoj trhu. Nezávislost a konkurenceschopnost lékáren se staly hlavními principy sdružení Moje lékárna, kterou provozuje společnost Sanovia, a.s. Doposud je do sítě zapojeno na 346 lékáren, z nichž 50 provozuje přímo Sanovia, a.s. včetně lékárenského e-shopu Moje lékárna.

Síť lékáren Moje lékárna zahájila šestou sezonu projektu Moje stáří, který je zaměřen na podporu aktivního stárnutí. Na našich lékárnách v rámci celé České republiky poskytujeme mobilní poradny s měřením kardiovaskulárních rizik a v letošním roce i novinku – analýzu životního stylu a stresových faktorů.  Rezervujte si svůj čas na rezervace.mojelekarna.cz.


Green Swan Pharmaceuticals, a.s.Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

Nakupujte výhodně díky Klubu pevného zdraví. Členové klubu mohou nyní využít 15% slevu na nákup přípravků pro zdraví pod značkou GS v e- shopu www.gsklub.cz.

Pro uplatnění slevy stačí zadat do pole „POUŽÍT KUPÓN“ kód 111 a sleva se automaticky odečte.

Společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s. dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků již téměř 20 let. Garantuje, že přípravky obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek vysoké kvality a jsou založeny na nejnovějších poznatcích. Mezi nejznámější produkty patří např. GS Condro, GS Mamavit aj.


Philips SonicarePhilips Sonicare

Využijte s Klubem pevného zdraví slevu 15 % na sonické zubní kartáčky Philips Sonicare.

Při objednávce v e-shopu Philips zadejte v objednávce slevový kód SONICARE15, po jehož zadání vám bude automaticky odečtena 15% sleva. Navíc máte poštovné a balné zdarma.

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v České republice. Sonické zubní kartáčky efektivně odstraňují zubní plak, napomáhají k bělejším zubům a jsou šetrné k dásním. Díky vysoké frekvenci 62 000 pohybů za minutu, dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Různé typy kartáčkových hlavic Philips Sonicare vyhovují rozdílným a individuálním potřebám lidí. Pro optimální výsledky doporučujeme měnit hlavici každé 3 měsíce.

Více informací naleznete na webu Philips Sonicare.


DentalwebDentalweb

Využijte slevu 50 % na sonický kartáček Magnitudal nebo 15% slevu na ostatní sortiment.

Slevu získáte na e-shopu eshop.dentalweb.cz. Pro uplatnění slevy 50 % na kartáček Magnitudal zadejte do pole "Využít slevový kupón" kód VZP111 a pro uplatnění slevy 15 % na ostatní sortiment zadejte kód VZP15 a sleva vám bude z ceny odečtena. Ke slevové nabídce navíc získáte dopravu zdarma, cestovní pouzdro a 4 náhradní hlavice v hodnotě 690 Kč zdarma.

Udělejte první krok ke zdravějšímu chrupu!

Nejlépe hodnocený sonický kartáček si vás získá svým výkonem a designem. Dokonale odstraňuje plak a přitom je šetrný k zubní sklovině.

 • Vysoká efektivita díky 48 000 vibracím za minutu
 • Efektivní sonická technologie pečuje šetrně o zuby
 • 5 režimů čištění
 • 4 typy náhradních hlavic
 • Kartáček je certifikován na vysokou voděodolnost IPX7
 • Má indukční baterii s dlouho výdrží

Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat ani s jinými slevovými nabídkami na e-shopu.


ProfimedProfimed

PROFIMED již 24 let hledá ty nejnovější, nejlepší a současně bezpečně ověřené metody orální péče, které zároveň spojuje s edukací a motivací svých zákazníků. V prodejnách PROFIMED a na e-shopu najdete širokou nabídku kvalitních pomůcek a zubní kosmetiky předních světových výrobců. Pro dospělé i děti, klasické či uzpůsobené specifickým požadavkům a nárokům.

Kvalitní péče o zuby je navíc doplněna sortimentem exkluzivních značek péče o tělo, vlasy a kosmetické nástroje. PROFIMED myslí i na nejmenší, a to nejen v oblasti prevence, se svým konceptem PROFIMED Baby přináší to nejlepší pro vaše děti již od narození.

Členové Klubu pevného zdraví mohou získat:

 • Slevu 15 % na nákup kompletního sortimentu značky TePe při zadání kódu VZP15
 • Slevu 10 % na nákup kompletního sortimentu zubních past při zadání kódu VZP10

Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními nabídkami a zbožím v outletu. Promo kódy platí pouze na e-shopu www.profimed.cz.


JelínekJelínek – výroba nábytku s.r.o.

Firma JELÍNEK je český výrobce nábytku z masivu a ortopedických lamelových matrací s rodinnou tradicí již od roku 1897.

Přejete si zdravě a pohodlně spát? Vyberte si jednu z ortopedických lamelových matrací sestavených na míru podle Vašich potřeb. S výběrem matrace a doplňků Vám rádi poradí odborní prodejci. Vše si můžete vyzkoušet v klidném prostředí prodejen, a navíc si můžete vybrat ze široké nabídky postelí z masivu, obývacích stěn, jídelních stolů, židlí a dalšího nábytku. V rámci zakázkové výroby firma pružně reaguje na poptávky na atypický nábytek na míru a na přání vytváří 3D návrhy interiéru.

Firma JELÍNEK také zajišťuje dovoz až domů, montáž výrobků a další poradenství týkající se zdravého spánku a vybavení interiéru.

Využijte výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu. Členové Klubu pevného zdraví získají slevu 10 % na sortiment matrací a doplňků (vyjma náhradních komponentů) při předložení karty člena KPZ na podnikových prodejnách JELÍNEK www.jelinek.eu/prodejny. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami.


AsklepionAsklepion – Institut klinické a estetické medicíny

Asklepion patří již od roku 1996 mezi nejmodernější pracoviště v ČR a střední Evropě zabývající se estetickou a laserovou medicínou. Zakládá si na vysoké odbornosti lékařského týmu, hi-tech vybavení a prvotřídní péči o zákazníka.

Předložením karty Klubu pevného zdraví na pobočkách získáte tyto výhody:

 • 20 % na kosmetické ošetření
 • 10 % na konzultaci a ošetření plastické chirurgie, ORL, dermatologie a na nákup produktů na recepcích
 • 5 % na konzultaci a ošetření ze stomatologie a cévní chirurgie

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti ASKLEPION.

Podrobné informace o nabídce naleznete ZDE.

Více informací se dozvíte na www.asklepion.cz


respilon logoRespilon 

RESPILON – staráme se o vaše zdraví již od roku 2013

Chraňte sebe a své zdraví pomocí nanovlákenné technologie. Pro členy Klubu pevného zdraví máme připravenou slevu 20 % na:

 • antivirový nákrčník R-shield
  • nanovlákenná membrána všitá v oblasti nosu a úst s 99,9% záchytem virů a bakterií
  • ochrana i před prachem, smogem, pylem a alergeny
  • vhodný pro opakované nošení – je pratelný
  • v zimním a letním provedení
  • ve velikosti pro děti a dospělé
 • nanovlákenné FFP2 respirátory RespiPro White a RespiPro Carbon
  • záchyt virů, bakterií, alergenů, smogu, prachu a pylu
  • RespiPro Carbon eliminuje i pachy
  • ve velikostech S, M, L
 • okenní membránu do oken RWM 5.0
  • díky nanovlákenné membráně síť zachytí smog, pylové částice, prach i dešťovou vodu
  • do interiéru nevpustí UV záření ani plísňové alergeny

Při objednávce na shop.respilon.cz zadejte slevový kód „KVZP2020“ a sleva vám bude automaticky odečtena. 

Podmínkou pro získání jakékoliv z výše zmíněných slev je nutné po objednání zaslat kopii kartičky KPZ na pojistovna@respilon.com.