Zdravý životní styl

prospánek stob terezia company

mamavis

 

CountryLife

CountryLife

 

 

prospánek

ProSpánek SE

ProSpánek SE je pokračovatelem úspěšné společnosti Centrum zdravého spánku a.s., která má na českém trhu dlouhou tradici a působila zde již od roku 1991.

V  síti prodejen ProSpánek si můžete vybrat vše, co potřebujete ke zdravému a velmi pohodlnému spaní. S výběrem vám rádi pomohou proškolení prodejci. Veškeré produkty si můžete v pohodlí prodejen také vyzkoušet.

Postel nebo matraci vám navíc náš partner doveze až domů, rádi zajistí i montáž a poskytnou samozřejmě i další poradenství.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu ve výši 10 % na celý sortiment na prodejnách, a to po předložení karty Klubu. Sleva se nedá kombinovat s dalšími akcemi a slevami. Více najdete na www.prospanek.cz.

stob

STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Aktivity STOBu jsou spojeny se jménem PhDr. Ivy Málkové, která se již více než 30 let věnuje problematice obezity.

Podstatou je využívání metody kognitivně-behaviorální psychoterapie, která je uznávána za jednu z nejefektivnějších metod terapie obezity. Nevěnuje se pouze tomu, co jíst, ale jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak změnit své návyky. Neochuzuje o požitek z jídla, ale mění postupně nevhodné stravovací a pohybové návyky. Tato změna by měla vést k hubnutí s trvalým váhovým úbytkem a také zvýšit kvalitu života.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

Při objednání kurzu nebo semináře napište do poznámky: KPZkurzy

Při objednání produktů (knihy, brožury a DVD) napište do poznámky: slevavzp

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz.

terezia company

TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny

Ryze česká společnost je výrobcem přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Nejpoužívanějšími surovinami jsou hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový, ale i další houby a rostliny. Využíváme celých surovin a ne pouhých extraktů. Jako výrobce máme dohled nad zpracováním surovin až ke konečnému zpracování výrobků. Příroda je naším nejlepším dodavatelem!

Členové KPZ získají slevu 15 % z běžných cen na nákup všech produktů v internetovém obchodě www.terezia.eu (pokud není uvedeno jinak), kde stačí v 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadat slevový kód KPZ.  Sleva poté bude automaticky uplatněna. Slevu je možno získat i po předložení karty KPZ v provozovně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4.

Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

Nakupujte výhodně díky Klubu pevného zdraví. Členové klubu mohou nyní využít 15% slevu na nákup přípravků pro zdraví pod značkou GS v e-shopu www.gsklub.cz.

Pro uplatnění slevy stačí zadat do poznámky v objednávce obchodníka kód 111 a sleva se automaticky odečte.

Společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s., dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků již téměř 20 let. Garantuje, že přípravky obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek vysoké kvality a jsou založeny na nejnovějších poznatcích. Mezi nejznámější produkty patří např. GS Condro, GS Mamavit aj.

Country Life, s.r.o.

Country Life, s. r. o. byla první společnost, která přinesla biopotraviny na český trh.

Členové KPZ mohou uplatnit v e-shopu Country Life, s.r.o. slevu 10 % a vybírat tak z kompletního sortimentu. Slevu uplatníte zadáním kódu DBED3V v závěru objednávky. Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma. Sleva se nevztahuje již na zlevněné zboží.

Produkty Country Life, s.r.o. přispívají k vyváženému a ohleduplnému životnímu stylu. Společnost nabízí široký sortiment biopotravin a výrobků zdravé stravy včetně biopečiva z vlastní pekárny, bioovoce a biozeleniny. Najdete zde také ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku
a přípravky určené k aromaterapii. 

Aseta, s.r.o. – on-line nutriční program

Chcete zhubnout a nemáte čas docházet na konzultace k nutričním specialistům? Chtěli byste jídelníček na míru a hubnout z pohodlí domova? 

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít:

  • slevu 23 % na program Standard (program s jídelníčky on-line na míru pro samostatné),
  • slevu 16 % na program VIP (prémiový on-line program s jídelníčky na míru s dohledem a motivací nutričních terapeutů).

Využijte unikátní program od nutričních terapeutů na www.chcijistlepe.cz, kteří vám sestaví 3 druhy kompletních jídelníčků na míru.

Po úspěšné registraci na webu www.chcijistlepe.cz stačí kliknout na slevový formulář KPZ a pro uplatnění slevy zadat kód KPZ 19 JMÉNO A PŘÍJMENÍ.

Philips Sonicare

Využijte s Klubem pevného zdraví slevu 15 % na sonické zubní kartáčky Philips Sonicare.

Při objednávce v e-shopu Philips zadejte v objednávce slevový kód "SONICARE15", po jehož zadání vám bude automaticky odečtena 15% sleva. Ta je poskytována z běžné maloobchodní ceny. Navíc máte poštovné a balné zdarma.

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. Sonické zubní kartáčky efektivně odstraňují zubní plak, napomáhají k bělejším zubům a jsou šetrné k dásním. Díky vysoké frekvenci 31 000 stěrů za minutu a přesně definovanému rozsahu čištění směrem nahoru a dolu dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Různé typy kartáčkových hlavic Philips Sonicare vyhovují rozdílným a individuálním potřebám lidí. Pro optimální výsledky doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce.

Model DiamondClean navíc zvítězil v testu elektrických kartáčků nezávislého časopisu dTest. Více na www.philips.cz/sonicare.

Mamavis… máma, která ví

Získejte slevu 10 % na zábaly Mamavis dle Vincenze Priessnitze a na další výrobky Mamavis.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu v e-shopu www.mamavis.cz, kde zadají v objednávce kód VZP přímo do políčka Použít kupón.

Na www.mamavis.cz a www.facebook.com/mamavis.cz naleznete také řadu zajímavých informací. Najdete tam fotky, rady, návody a instruktážní videa. Inspirovat se můžete příběhem „Maminka podnikatelkou na plný úvazek aneb jak jsem patentovala svůj nápad“ na www.mamakteravi.cz/ebook-zdarma.

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct