MamavisMamavis… máma, která ví

Získejte slevu 10 % na zábaly Mamavis dle Vincenze Priessnitze a na další výrobky Mamavis.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu v e-shopu www.mamavis.cz, kde zadají v objednávce kód VZP přímo do políčka Použít kupón.

Na www.mamavis.czwww.facebook.com/mamavis.cz naleznete také řadu zajímavých informací. Najdete tam fotky, rady, návody a instruktážní videa. Inspirovat se můžete příběhem „Maminka podnikatelkou na plný úvazek aneb jak jsem patentovala svůj nápad“ na www.mamakteravi.cz/ebook-zdarma.


STOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvaloSTOB – Stop obezitě, hubněte zdravě a natrvalo

Společnost STOB se dlouhodobě zabývá zdravým hubnutím a životním stylem bez striktních diet, doplňků a preparátů.

Naši prioritou však není jen hubnutí, ale celkové zlepšení kvality života našich klientů i široké veřejnosti. Učíme, jak jednoduše a nenásilně měnit nevhodné návyky vedoucí k nadváze a obezitě, a nahradit je vhodnějšími, které prospívají tělu, zdraví i naší duši.

Zakladatelkou společnosti je psycholožka Iva Málková, a proto jsou základní kameny naší metodiky postavené na znalostech lidského chování a myšlení, jejichž podstata je desítky let stejná a nemění se zdaleka tak rychle, jako různé diety a výživové trendy.

Naše metodika byla ověřena na desítkách tisíc hubnoucích a celosvětově je považována za jeden z nejefektivnějších způsobů nejen pro hubnutí, ale především i pro udržení si nové tělesné hmotnosti.

Náš přístup a vizi naplňujeme pomocí internetových edukačních programů, tištěných materiálů a realizací skupinových kurzů zdravého hubnutí po celé ČR. 

Další informace najdete na www.stob.czwww.stobklub.cz.

Pro členy Klubu pevného zdraví platí sleva 10 %, kterou můžete využít na:

Při objednání kurzu, zboží v e-shopu nebo Sebekoučinku napište do poznámky: KPZSTOB


TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostlinyTEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny

Ryze česká společnost je výrobcem přírodních doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Nejpoužívanějšími surovinami jsou hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový, ale i další houby a rostliny. Využíváme celých surovin a ne pouhých extraktů. Jako výrobce máme dohled nad zpracováním surovin až ke konečnému zpracování výrobků. Příroda je naším nejlepším dodavatelem!

Členové KPZ získají slevu 15 % z běžných cen na nákup všech produktů (kromě dárkových balení) v internetovém obchodě www.terezia.eu (pokud není uvedeno jinak), kde stačí v 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadat slevový kód KPZ. Sleva poté bude automaticky uplatněna. Slevu je možno získat i po předložení karty KPZ v provozovně na adrese Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4.


Moje lékárnaMoje lékárna

Na e-shopu Moje lékárna nabízíme široké portfolio farmaceutických přípravků, kosmetiky i veterinárních přípravků. Poskytujeme osobní odběr na více než 270 výdejních místech v lékárnách zdarma při nákupu nad 399 Kč a ostatní doprava zdarma při nákupu nad 1 200 Kč.

Členové Klubu pevného zdraví mohou navíc na e-shopu uplatnit:

 • slevu 15 % na produkty značky „Galmed“ a „Moje lékárna“ po zadání kódu VZP15
 • slevu 10 % na celý nákup nad 1 500 Kč po zadání slevového kódu VZP10 

Sdružení lékáren Moje lékárna vzniklo v roce 2008 z iniciativy nezávislých lékárníků, jako reakce na vývoj trhu. Nezávislost a konkurenceschopnost lékáren se staly hlavními principy sdružení Moje lékárna, kterou provozuje společnost Sanovia, a.s. Doposud je do sítě zapojeno na 346 lékáren, z nichž 50 provozuje přímo Sanovia, a.s. včetně lékárenského e-shopu Moje lékárna.

Síť lékáren Moje lékárna zahájila šestou sezonu projektu Moje stáří, který je zaměřen na podporu aktivního stárnutí. Na našich lékárnách v rámci celé České republiky poskytujeme mobilní poradny s měřením kardiovaskulárních rizik a v letošním roce i novinku – analýzu životního stylu a stresových faktorů. Rezervujte si svůj čas na rezervace.mojelekarna.cz.


BENUBENU Česká republika s.r.o. – Preventivní programy

BENU v Lékárnách s prevencí či Centrech prevence s poradenstvím nabízí konzultace zaměřené na prevenci. V jejich rámci si můžete:

 • ověřit Vaše orientační hodnoty cukru, cholesterolu či kyseliny močové v krvi, a to z její jediné kapičky odebrané z prstu,
 • nebo můžete přijít na konzultaci do Centra prevence s poradenstvím, kde Vám v rámci 30minutové konzultace lékárník změří orientační hodnoty glykovaného hemoglobinu, lipidového panelu či CRP a doporučí další postup,
 • v centrech také testujeme paměť či poradíme se správným užíváním Vašeho léku ve formě inhalátoru.

Jednotlivé konzultace poskytujeme v konzultačních dnech pouze ve vybraných Lékárnách s prevencí či Centrech prevence s poradenstvím po celé České republice, jejichž seznam a další informace najdete na www.benuprevence.cz.

Členům Klubu pevného zdraví jsou konzultace všech preventivních programů poskytovány za zvýhodněné ceny platné pro členy programu BENU PLUS. Navíc je možné členům Klubu pevného zdraví v případě jejich zájmu jednorázově poskytnout druhou konzultaci v rámci jimi zvoleného preventivního programu ZDARMA.

Zvýhodněnou cenu konzultace, případně konzultaci zdarma, získáte v lékárně po předložení členské karty Klubu pevného zdraví.


Green Swan Pharmaceuticals, a.s.Green Swan Pharmaceuticals, a.s.

Nakupujte výhodně díky Klubu pevného zdraví. Členové klubu mohou nyní využít 15% slevu na nákup přípravků pro zdraví pod značkou GS v e- shopu www.gsklub.cz.

Pro uplatnění slevy stačí zadat do pole „POUŽÍT KUPÓN“ kód 111 a sleva se automaticky odečte.

Společnost Green Swan Pharmaceuticals, a.s. dbá na nejvyšší kvalitu svých výrobků již téměř 20 let. Garantuje, že přípravky obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek vysoké kvality a jsou založeny na nejnovějších poznatcích. Mezi nejznámější produkty patří např. GS Condro, GS Mamavit aj.


Philips SonicarePhilips Sonicare

Využijte s Klubem pevného zdraví slevu 15 % na sonické zubní kartáčky Philips Sonicare.

Při objednávce v e-shopu Philips zadejte v objednávce slevový kód SONICARE15, po jehož zadání vám bude automaticky odečtena 15% sleva. Navíc máte poštovné a balné zdarma.

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v České republice. Sonické zubní kartáčky efektivně odstraňují zubní plak, napomáhají k bělejším zubům a jsou šetrné k dásním. Díky vysoké frekvenci 62 000 pohybů za minutu, dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Různé typy kartáčkových hlavic Philips Sonicare vyhovují rozdílným a individuálním potřebám lidí. Pro optimální výsledky doporučujeme měnit hlavici každé 3 měsíce.

Více informací naleznete na webu Philips Sonicare.


DentalwebDentalweb

Využijte slevu 50 % na sonický kartáček Magnitudal nebo 15% slevu na ostatní sortiment.

Slevu získáte na e-shopu eshop.dentalweb.cz. Pro uplatnění slevy 50 % na kartáček Magnitudal zadejte do pole "Využít slevový kupón" kód VZP111 a pro uplatnění slevy 15 % na ostatní sortiment zadejte kód VZP15 a sleva vám bude z ceny odečtena. Ke slevové nabídce navíc získáte dopravu zdarma, cestovní pouzdro a 4 náhradní hlavice v hodnotě 690 Kč zdarma.

Udělejte první krok ke zdravějšímu chrupu!

Nejlépe hodnocený sonický kartáček si vás získá svým výkonem a designem. Dokonale odstraňuje plak a přitom je šetrný k zubní sklovině.

 • Vysoká efektivita díky 48 000 vibracím za minutu
 • Efektivní sonická technologie pečuje šetrně o zuby
 • 5 režimů čištění
 • 4 typy náhradních hlavic
 • Kartáček je certifikován na vysokou voděodolnost IPX7
 • Má indukční baterii s dlouho výdrží

Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat ani s jinými slevovými nabídkami na e-shopu.


ProfimedProfimed

PROFIMED již 24 let hledá ty nejnovější, nejlepší a současně bezpečně ověřené metody orální péče, které zároveň spojuje s edukací a motivací svých zákazníků. V prodejnách PROFIMED a na e-shopu najdete širokou nabídku kvalitních pomůcek a zubní kosmetiky předních světových výrobců. Pro dospělé i děti, klasické či uzpůsobené specifickým požadavkům a nárokům.

Kvalitní péče o zuby je navíc doplněna sortimentem exkluzivních značek péče o tělo, vlasy a kosmetické nástroje. PROFIMED myslí i na nejmenší, a to nejen v oblasti prevence, se svým konceptem PROFIMED Baby přináší to nejlepší pro vaše děti již od narození.

Členové Klubu pevného zdraví mohou získat:

 • Slevu 15 % na nákup kompletního sortimentu značky TePe při zadání kódu VZP15
 • Slevu 10 % na nákup kompletního sortimentu zubních past při zadání kódu VZP10

Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními nabídkami a zbožím v outletu. Promo kódy platí pouze na e-shopu www.profimed.cz.


JelínekJelínek – výroba nábytku s.r.o.

Firma JELÍNEK je český výrobce nábytku z masivu a ortopedických lamelových matrací s rodinnou tradicí již od roku 1897.

Přejete si zdravě a pohodlně spát? Vyberte si jednu z ortopedických lamelových matrací sestavených na míru podle Vašich potřeb. S výběrem matrace a doplňků Vám rádi poradí odborní prodejci. Vše si můžete vyzkoušet v klidném prostředí prodejen, a navíc si můžete vybrat ze široké nabídky postelí z masivu, obývacích stěn, jídelních stolů, židlí a dalšího nábytku. V rámci zakázkové výroby firma pružně reaguje na poptávky na atypický nábytek na míru a na přání vytváří 3D návrhy interiéru.

Firma JELÍNEK také zajišťuje dovoz až domů, montáž výrobků a další poradenství týkající se zdravého spánku a vybavení interiéru.

Využijte výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu. Členové Klubu pevného zdraví získají slevu 10 % na sortiment matrací a doplňků (vyjma náhradních komponentů) při předložení karty člena KPZ na podnikových prodejnách JELÍNEK www.jelinek.eu/prodejny. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami.


AsklepionAsklepion – Institut klinické a estetické medicíny

Asklepion patří již od roku 1996 mezi nejmodernější pracoviště v ČR a střední Evropě zabývající se estetickou a laserovou medicínou. Zakládá si na vysoké odbornosti lékařského týmu, hi-tech vybavení a prvotřídní péči o zákazníka.

Předložením karty Klubu pevného zdraví na pobočkách získáte tyto výhody:

 • 20 % na kosmetické ošetření
 • 10 % na konzultaci a ošetření plastické chirurgie, ORL, dermatologie a na nákup produktů na recepcích
 • 5 % na konzultaci a ošetření ze stomatologie a cévní chirurgie

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti ASKLEPION.

Podrobné informace o nabídce naleznete ZDE.

Více informací se dozvíte na www.asklepion.cz


respilon logoRespilon 

RESPILON – staráme se o vaše zdraví již od roku 2013

Chraňte sebe a své zdraví pomocí nanovlákenné technologie. Pro členy Klubu pevného zdraví máme připravenou slevu 20 % na:

 • antivirový nákrčník R-shield
  • nanovlákenná membrána všitá v oblasti nosu a úst s 99,9% záchytem virů a bakterií
  • ochrana i před prachem, smogem, pylem a alergeny
  • vhodný pro opakované nošení – je pratelný
  • v zimním a letním provedení
  • ve velikosti pro děti a dospělé
 • nanovlákenné FFP2 respirátory RespiPro White a RespiPro Carbon
  • záchyt virů, bakterií, alergenů, smogu, prachu a pylu
  • RespiPro Carbon eliminuje i pachy
  • ve velikostech S, M, L
 • okenní membránu do oken RWM 5.0
  • díky nanovlákenné membráně síť zachytí smog, pylové částice, prach i dešťovou vodu
  • do interiéru nevpustí UV záření ani plísňové alergeny

Při objednávce na shop.respilon.cz zadejte slevový kód „KVZP2020“ a sleva vám bude automaticky odečtena. 

Podmínkou pro získání jakékoliv z výše zmíněných slev je nutné po objednání zaslat kopii kartičky KPZ na pojistovna@respilon.com.