18. ročník Litex aerobic show v Litomyšli

V sobotu 2. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. V Městské sportovní hale T. G. Masaryka se koná již 18. ročník Litex aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Lenkou Velínskou, Romanem Ondráškem, Lucií Tvrdoňovou, Vilémem Matyášem a dalšími lektory.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, taneční vystoupení, bohatá tombola a mnoho dalšího.

Zástupci VZP seznámí zájemce s aplikací Moje VZP nebo s příspěvky pro klienty poskytovanými v letošním roce. Partner KPZ, společnost Nutristyl, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli a společnost je dlouholetým partnerem Klubu pevného zdraví. Jeho členové mohou uplatnit slevu ve výši 15 % na kompletní nabídku zboží v e-shopu.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti