Firma DETOA Albrechtice s.r.o.

Hračky slouží nejen pro zábavu, ale jsou také vhodné pro správný rozvoj dětí, zlepšení jejich motoriky a vzdělávání. Své o tom ví partner Klubu pevného zdraví Detoa Albrechtice, který se zaměřuje na výrobu dřevěných hraček. O této společnosti se více informací dočtete níže. S Klubem pevného zdraví máte navíc na dřevěné hračky 10% slevu.

Letos je tomu již 110 let, co zahájila továrna v srdci Jizerských hor svou výrobu. Až do dnešního dne nebyla nikdy přerušena. Pokračujeme v tradici našich předchůdců. V současné době jsme největším a nejstarším výrobcem dřevěných hraček, komponentů do společenských her, dřevěných perlí a také pianinových i klavírových mechanik v Evropě.

Naše výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.

Nákupem našich hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K našim hračkám se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Muzeum výroby hraček

Chtěli byste se dozvědět více o historické výrobě dřevěných hraček? Tradiční výrobce DETOA Albrechtice s.r.o. nabízí možnost exkurze výrobou s více než 100letou historií. Během prohlídky se seznámíte s celým výrobním procesem, projdete postupně všemi provozy od zpracování prkének po samotnou montáž hraček.

prolezacka lanova deti

VZP se účastní Sportmanie Plzeň

Od soboty 20. srpna do neděle 28. srpna 2022 bude probíhat ve Škoda sport parku v Plzni akce s názvem Sportmanie Plzeň. Po celý týden se tak můžete těšit na desítky sportovních stanovišť, soutěže, unikátní suvenýry a pestrý doprovodný

hraní her, společenské hry