Klub pevného zdraví v severní a střední Moravě

Pro všechny členy Klubu pevného zdraví ze severní a střední Moravy jsme připravili přehled slev našich partnerů, se kterými můžete ušetřit. Pokud ještě členem nejste, přihlaste se jednoduše on-line, ať také můžete využívat slevy podle potřeby.

Nejdříve zamíříme do Olomouckého kraje, kde si v Jeseníku můžete odpočinout a relaxovat v Priessnitzových léčebných lázních. Lázně vám nabídnou masáže, kosmetickou péči, zábaly, solnou jeskyni, pramenitou horskou vodu, energeticky silná místa, čisté ovzduší, ale také pro členy klubu slevu 10 % na ubytování.

Pokud ještě nevíte, kam letos na dovolenou, naplánujte si ji u Cestovní kanceláře BON TONHranicích, která vás zavede do Krušnohoří, do Jižních Čech, do Mariánských nebo Františkových lázní, ale také do zahraničí a k tomu vám poskytne slevu 5 % z last minute a 3 % z cen zájezdů first minute.

Plánujete program pro celou rodinu? Pak navštivte v Olomouci popularizační centrum Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého Pevnost poznání, kde získáte 20% slevu na základní vstupné. Vědeckou dílnu, digitální planetárium, vědecké expozice a mnoho dalšího ocení nejen rodiny s dětmi, ale také studenti i široká veřejnost.

lázně

V Olomouckém kraji dostanete slevy také v optikách, například OPTIKA Svatava Menšíková  v Hranicích vám poskytne 10% slevu na kompletní dioptrické brýle a nákup zboží.

Výhody v optikách využijete také v Moravskoslezském kraji, například v Karviné i Orlové pro vás má Oční optika U Havranů 10% slevu na nákup dioptrických brýlí s brýlovými čočkami zn. ZEISS.Havířově získáte 10% slevu na své nové dioptrické brýle a nákup zbožíOčním Studiu Fovea, kde si také můžete nechat vyšetřit zrak zdarma.

lanová prolézačka

Máte chuť si zasportovat, zajít do sauny, do bazénu i na masáž? Pak navštivte areál Ridera SportOstravě a uplatněte slevu 15 % na masáže a slevu 10 % na wellness a na vstup do Sport Jump arény.

Pro pohodlnější sportování si vyberte kvalitní sportovní oblečení pro muže, ženy i děti u partnera JOMA sportOstravě, který členům klubu poskytuje 30% slevu na veškerý sortiment.

Ostravě si užije zábavu celá rodina v areálu Skalka family park, kde můžete vyzkoušet spoustu atrakcí, lanovky i paleontologická naleziště. Členové klubu využijí svoji slevu 10 % na minizoo, bruslení, bludiště i virtuální realitu.

Kopřivnici sídlí partnerská společnost Z našich luhů a hájů, u které uplatníte na všechny doplňky stravy slevu 20 % při nákupu na e-shopu.

Slevu na potravinové doplňky ve výši 20 % dostanete také ve Zlíně u společnosti Noventis. Vybírat můžete z nabídky doplňků stravy pro imunitní i nervový systém, pro krásu a zdraví, pro ženy i děti.

Vychutnejte si wellness a relaxaci v Resortu Valachy ve Velkých Kralovicích, který členům klubu připravil až 12% slevu na hotelové ubytování a pobytové balíčky.

Tím to ale nekončí. Klub pevného zdraví vám poskytuje mnoho dalších slev a bonusů nejen na Moravě, ale po celé České republice. Přečtěte si jejich nabídku.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na