Léčba inkontinence a posílení pánevního dna bez operace i svlékání

Drobné úniky moči při kýchání, smíchu či sportu jsou projevem stresové inkontinence. S ní se potýká až třetina žen nad 35 let. V Institutu Asklepion proto neustále doplňují portfolio neinvazivních efektivních řešení, které stresovou inkontinenci odstraní nebo alespoň její projevy zmírní.

Nejnovější metoda posílení svalů pánevního dna, která řeší inkontinenci u žen i mužů, se jmenuje EMSELLA. Kromě léčby inkontinence má příznivý účinek také na zlepšení sexuálního prožitku, posílení svalů pánevního dna, zmírnění poporodních potíží i léčbu hemoroidů.

Tisíce svalových kontrakcí během 30 minut. To nezacvičíte

Během jediné terapie EMSELLA dochází k tisícům supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což vede k jejich posílení. Typické ošetření trvá 30 minut a lze ho zvládnout třeba během obědové pauzy. Není třeba se ani svlékat, prostě se jen posadíte podle pokynů lékaře na speciální EMSELLA křeslo, které vysílá elektromagnetické pulsy. Tyto pulsy stimulují nervy, které ovládají svaly v pánevním dnu, čímž je posilují a zlepšují jejich funkci. Svaly pánevního dna se zpevní a naučí se opět správně pracovat. Doporučujeme absolvovat 6 ošetření 2× týdně. Zlepšení je možné pozorovat i po jediném ošetření.

Proč je EMSELLA důležitější, než si myslíte?

• stimuluje hluboké svaly pánve pomocí elektromagnetické energie
  • naučí svaly pánevního dna opět správně fungovat
  • je kombinovatelná s dalšími metodami k omlazení genitálu, např. s laserovým ošetřením g-set
Posilujte imunitu

Klíčem k účinnosti je přesné zacílení elektromagnetické energie, hloubka průniku a stimulace celého pánevního dna. Svaly pánevního dna se zpevní a naučí se opět správně pracovat, což vede k řešení stresové inkontinence i zlepšení sexuálního prožitku. Klinický výzkum ukázal, že 95 % pacientů referovalo významné zlepšení kvality jejich života.

Jaké jsou neinvazivní metody léčby stresové inkontinence?

• EMSELLA
  • aplikace kyseliny hyaluronové
  • ošetření laserem g-set
  • chirurgické řešení

Domluvte si konzultaci na klinice Asklepion a dozvíte se, která metoda je pro vás nejvhodnější. Využít můžete 10% slevu na dermatologii i další ošetření pro členy Klubu pevného zdraví VZP.

Autor článku: Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na