Letos opět odměníme školáky!

Tento rok budeme znovu odměňovat školáky za jejich vysvědčení. Každé dítě ve věku od 6 do 15 let, které na jakémkoliv našem klientském pracovišti předloží za doprovodu dospělé osoby své vysvědčení, získá poukaz od partnera Klubu pevného zdraví Albatros Media na nákup knih na jeho e-shopu.

V internetovém knihkupectví Albatros Media můžete vybírat z více než 10 000 titulů. V nabídce najdete nejen dětské knihy, ale i odbornou a populárně naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity a mnoho dalšího pro celou rodinu.

Poukaz je v hodnotě 200 Kč a školáci navíc dostanou k nákupu dárek – knihu a dopravu zdarma!

Neváhejte a od čtvrtka 30. 6. 2022 si přijďte pro svůj dárek. Poukazy lze vyzvednout do pátku 29. 7. 2022 a uplatnit je můžete na e-shopu partnera při nákupu nad 500 Kč do 30. 9. 2022.

Podívejte se na širokou nabídku a odměňte se zajímavou knihou.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na