Mimořádná sleva až 20 % na odrážedla a helmy pro děti od společnosti FirstBIKE!

První dětské kolo? Bez pedálů!

Společnost FirstBIKE nabízí špičková odrážedla pro rozvoj rovnováhy, motoriky a sebevědomí vašeho dítěte. Díky bezpečnostním prvkům je jízda na tomto prvním kole pro děti zábavná a zároveň bezpečná.

Tato odrážedla jsou vhodná pro děti od 2 do 5 let. Jsou lehoučká, odolná a hodí se do každého počasí. V zimě navíc stačí nahradit kola lyžemi a máte skibob.

Společnost FirstBIKE nabízí členům Klubu pevného zdraví speciální slevu 15 % na všechny modely řady FAT, tedy FAT pink / orange / light blue a green po zadání slevového kódu v objednávce VZPfirstbike_podzim. Navíc k této akci získáte také speciální 20% slevu na helmy po zadání slevového kódu v objednávce VZPhelma, které zajistí dětem ještě větší bezpečí. Stále také můžete využít 10% slevu na ostatní doplňky po zadání slevového kódu v objednávce VZPfirstbike. Pro uplatnění slevy zadejte v objednávce příslušný slevový kód a sleva vám bude následně odečtena.

Akce platí od 30. září do 16. října 2022.

first bike

A čím vším jsou odrážedla od FirstBIKE vybavena, aby se vašemu dítěti jezdilo pohodlně?

• Jemnou ruční brzdou, která umožňuje pozvolné brždění.
  • „Koňským“ sedlem, které je speciálně ergonomicky prohloubené tak, aby se dětem sedělo pohodlně a nesjížděly z něj.
  • High-tech rámem, který je vysoce odolný, pevný a zároveň pružný – absorbuje nerovnosti terénu – chrání dětskou páteř před otřesy.
  • Řídítky, která se nepřetáčí a pomáhají dítěti držet směr.
  • Reflexními samolepkami pro zvýšení bezpečnosti.
  • Bezúdržbovými ložisky.
  • Snižovacím adaptérem, který umožňuje jízdu na odrážedle dítěti již od 22 měsíců jeho věku.

Využijte mimořádné akce a rozvíjejte pohyb svého dítěte.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na