Přijďte si pro odměnu za vysvědčení

Školáci, kteří přinesou ukázat své vysvědčení na některé naše klientské pracoviště, dostanou dárek. Akce začíná už v pátek 28. června, kdy se rozdává vysvědčení.

Dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč na nákup v e-shopu nakladatelství Albatros Media získá každý školák ve věku od 6 do 15 let, bez ohledu na to, jaký má prospěch. Samé jedničky se nevyžadují. Stačí přijít v doprovodu dospělé osoby a předložit své vysvědčení a svůj průkaz pojištěnce VZP. Poukaz je možno uplatnit při nákupu za 300 Kč a více, a to do 31. 8. 2019. Na výběr je navíc k nákupu knih v e-shopu jedna kniha zdarma.

Společnost Albatros Media a.s. je dlouholetým partnerem našeho Klubu pevného zdraví a internetové knihkupectví na adrese www.albatrosmedia.cz nabízí více než 8 000 knih. Výdej dárku za vysvědčení ale není podmíněn členstvím v KPZ. Pokud byste chtěli však čerpat výhody a slevy i mimo tuto akci a také od dalších partnerů KPZ, přihlaste se.

Akce "VZP odmění školáky" končí 31. července. Návštěvu raději moc neodkládejte, dárkové poukazy vydáváme jen do vyčerpání zásob.

Těšíme se na vás a přejeme hezké prázdniny, třeba právě s knihami z vydavatelství Albatros Media.

prolezacka lanova deti

VZP se účastní Sportmanie Plzeň

Od soboty 20. srpna do neděle 28. srpna 2022 bude probíhat ve Škoda sport parku v Plzni akce s názvem Sportmanie Plzeň. Po celý týden se tak můžete těšit na desítky sportovních stanovišť, soutěže, unikátní suvenýry a pestrý doprovodný

hraní her, společenské hry