Tipy na vánoční recepty

Blíží se třetí adventní neděle a doma začíná vonět vánoční cukroví. Kromě klasických receptů, jako jsou perníčky, vanilkové rohlíčky, linecké cukroví, vosí hnízda a další, můžete letos vyzkoušet také recepty v jejich zdravější variantě.

Například:

kakaové kuličky

Kromě cukroví je typickým vánočním moučníkem vánočka. Recept na vánočku čeká jen na vás.

Na www.stobklub.cz najdete nejen mnoho receptů. STOB je partnerem našeho Klubu pevného zdraví a jako členové můžete využít slevu 10 % na kurzy, semináře a pomůcky pro zdravé hubnutí. Jak slevu uplatnit, zjistíte na profilu partnera STOB.

kapří hranolky

Po čtvrtém adventu vrcholí přípravy, jako nákup vánočních stromků a balení dárků a těsně před Štědrým dnem i nákup na tradiční štědrovečerní večeři. I zde můžete zvolit zdravý recept na pečené kapří hranolky s lehkým bramborovým salátem a medovo-hořčičným dipem.

Na Vánoce i do nového roku vám přejeme mnoho pohody, štěstí a hlavně pevné zdraví.