Ve zdravém těle zdravý duch

Druhou sobotu v září bude zámek Loučeň zasvěcen zdravému životnímu stylu a VZP u toho samozřejmě nebude chybět.

V sobotu 13. září se návštěvníci zámku Loučeň mohou těšit na aktivity, které udělají dobře jejich tělu a potěší jejich ducha, v neposlední řadě také chuťové pohárky.

Zdravý životní styl je téma, o kterém se hodně píše a mluví. Návody, jak jej dodržovat, se různí, ale všechny mají jednoho společného jmenovatele. Snaží se najít recept, jak být zdravý a přitom se cítit dobře a spokojeně. Tipy, nápady, užitečné informace a především zábavu najdete právě na zámku Loučeň.

Doprovodný program v duchu zdravého životního stylu bude probíhat od 11.00 do 16.00 hodin.

Těšit se můžete na neobjevená a tajemná zákoutí zámecké zahrady, která dosud neznáte, a navštívíme je tak trochu jinak, než byste možná čekali. Po celý den je připraven interaktivní program se spoustou her a soutěží pro všechny věkové kategorie - od těch nejmenších návštěvníků, přes tatínky a maminky, až po aktivní a zvídavé seniory. Vydáte se naslepo i naboso zámeckým labyrintem, vyzkoušíte si malování nohou, poznáte kouzlo bylinek. Můžete si vyrobit svoji vlastní mandalu, pobavit se na trenažéru golfového odpaliště nebo si potrénovat nožky při fitness jumpingu - cvičení na trampolínkách.

Jedním z partnerů akce je Všeobecná zdravotní pojišťovna. Pro návštěvníky bude připraven stánek plný zajímavých informací o tom, co pojišťovna nabízí. Chybět nebude ani orientační měření krevního tlaku a tělesného tuku.

1409664637-13.9.loucen2014.jpg (1395×2000)

Markéta Dejmková
Odborná referentka marketingu a služeb klientům

prolezacka lanova deti