Vychutnejme si spolu Mezinárodní den žen

Osmý březen slaví své jmeniny všechny Gabriely, ale také ostatní ženy. Přestože si mnozí lidé Mezinárodní den žen spojují výhradně s dobou komunismu, tento svátek má své kořeny v mnohem dřívější době, kdy měl pomáhat v boji za práva žen, a to především za právo volit.

Ať už tento den slavíte či nikoliv, s Klubem pevného zdraví můžete při nákupech ušetřit. Přinášíme vám pár tipů na dárky pro ženu, maminku, babičku, ale i třeba pro kamarádku, kterou chcete potěšit. Nejste zatím členem klubu? Rychlou on-line přihlášku můžete vyplnit na webu z pohodlí domova a výhody začněte čerpat ihned.

Podpořit ženskou krásu navenek můžete s produkty české kosmetiky Ryor, kterou jako člen klubu zakoupíte s 15% slevou, a to jak v e-shopu, tak ve značkových prodejnách v Praze, Poděbradech nebo Kyšicích.

Pokud chcete darovat něco pro zdraví, tak určitě radost uděláte produkty z bylin a hub firmy Terezia Company. Na e-shopu tohoto českého výrobce uplatňují členové klubu slevu 15 % na celý nákup. Jak slevu získáte, se dočtete na webových stránkách.

Ryor

Podpořit rozhodnutí optimalizovat svou váhu nejen ženám pomáhají partneři Klubu pevného zdraví, kteří nabízejí své služby on-line. Například v rámci programů Chci jíst lépe mají členové klubu až 23% slevu na 3 druhy kompletních jídelníčků na míru.

PhilipsRyor

Pěkným dárkem pro ženu může být i sonický zubní kartáček Philips Sonicare, který je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v České republice. Členové klubu na něj mají slevu 15 %.

Jestli vás zajímají i další výhody pro členy Klubu pevného zdraví, prozkoumejte katalog všech partnerů na našich webových stránkách. Na více než 700 místech po celé ČR si spolu mohou členové klubu užít výhody na podporu svého zdraví, na sportovní oblečení či potřeby, pro relax či krásu.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na