Populární ošetření s wow efektem vás omladí a má i zdravotní benefity

Absolvovat plastickou operaci horních i dolních víček dnes patří k nejběžnějším estetickým chirurgickým výkonům. Výsledky jsou perfektní, omlazující efekt maximální. Operace přitom probíhá v lokální anestezii, šetrně a vy ještě týž den odcházíte domů.

Pokud vypadáte unaveně, přestože se cítíte odpočatě, spadlá víčka by mohla být právě vaší Achillovou patou. Než se vydáte na sál, projdeme si společně, jak operace probíhá a co od ní čekat. „Po plastice víček nebudete vypadat tak unavení a ustaraní, omládnete o řadu let a operace vám vrátí kromě krásné kontury očí i jiskru do oka,“ říká MUDr. Helena Singerová, plastický chirurg kliniky Asklepion, a dodává, „kromě estetických benefitů má tato operace i benefity zdravotní, mezi které patří opětovné rozšíření periferního vidění, snížení oční únavy a pocitu těžkých víček.“

Plastická operace očních víček neboli blefaroflastika je drobný zákrok s mimořádně omlazujícím účinkem. Oční krémy si bohužel s přebytečnou kůží neporadí, a tak nezbývá než se svěřit do rukou opravdových odborníků a s unaveným pohledem konečně jednou pro vždy zatočit.

Jak probíhá plastika víček

Samotná operace trvá kolem 40 minut a provádí se většinou v lokální anestezii. Po zákroku odcházíte domů, víčka chladíte a oči je pak vhodné nenamáhat díváním se do telefonu nebo na počítač. Šestý či sedmý den lékař odstraní stehy a kolem desátého dne si již užíváte svůj nový mladistvý vzhled.

Asklepion plastika víček

Hojení

Je běžné, že se po operaci objeví otoky, a proto se doporučuje spát s hlavou výš, než můžete být zvyklí, stejně tak jako je ideální vyhnout se namáhavým sportovním aktivitám a sauně. Otoky mohou u některých přetrvat dva až tři měsíce a po této době vidíte také definitivní výsledek operace.

Bolestivost

Může se vám zdát, že operace v oblasti očí bude bolestivá záležitost, ve skutečnosti se ale pacientky vesměs shodnou, že blefaroflastika není o nic víc nepříjemná než návštěva zubaře. Operaci zvládnou bez komplikací i ne zcela zdraví lidé, stejně tak jako se zákroku nemusí obávat ženy a muži v důchodovém věku.

Nezapomeňte využít slevu pro členy Klubu pevného zdraví 10 % na plastickou chirurgii včetně plastiky víček.

Autor článku: Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na