Letní tip - jahodový krambl s mandlovou drobenkou

Klub pevného zdraví ve spolupráci s partnerem Country Life vám přináší letní tip na něco dobrého k snědku. Podívejte se na videorecept, kde se dozvíte jak na to. Pokud vás recept zaujme, ale nemáte doma potřebné ingredience, můžete vše nakoupit z pohodlí domova na e-shopu Country Life. S Klubem pevného zdraví navíc získáte na nákup slevu 10 % po zadání slevového kódu.

Krambl je ideální moučník - výborný, zdravý, jednoduchý na přípravu, můžete do nekonečna obměňovat.

Jak na to?

1. Jahody omyjte, okrájejte stopky, nakrájejte na kousky a promíchejte s 2 lžícemi javorového sirupu.
  2. Mandle rozmixujte v mixéru. V misce smíchejte špaldové vločky, mandle, mletou vanilku a špetku soli. Zalijte javorovým sirupem, rozpuštěným kokosovým olejem a znovu promíchejte.

Zapékejte v malých jednoporcových mističkách, podávejte s bio kysanou smetanou, ozdobte lístečkem máty.

zena_

Návštěva domova české kosmetiky

Nedávno jsme měli možnost navštívit kouzelné místo, kde se vyrábí více než 200 druhů kosmetických přípravků na bázi přírodních látek pro domácí i profesionální péči. Jedná se o českou značku,

zena_