Novoroční předsevzetí s Klubem pevného zdraví

S příchodem Nového roku si mnoho lidí slíbí nová předsevzetí, která budou dodržovat. Pokud ještě váháte s jejich plněním nebo hledáte inspiraci, zjistěte si, jaké nabídky partnerů Klubu pevného zdraví máte k dispozici. Díky nim i v novém roce ušetříte.

Nejčastějším novoročním předsevzetím bývá začít zdravěji jíst. Se sestavením nutričního programu a jídelníčku na míru, se kterými budete moct hubnout i v pohodlí vašeho domova, vám pomůže program Chci jíst lépe, který členům Klubu pevného zdraví nabízí slevu až 23 %. Více informací, jak slevu získat, najdete na profilu partnera Chci jíst lépe.

Ke zdravější stravě vám pomůžou také kurzy a semináře zdravého hubnutí, na které společnost STOB nabízí členům klubu slevu 10 %. I tady najdete programy, které probíhají on-line. Více informací si přečtěte na profilu partnera STOB.

Se zdravou stravou neodmyslitelně souvisí i sportování. Ženy mohou využít speciální posilovny Contours, kde je intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku pod dohledem trenérky. Jak využít slevu až 15 % pro členství, které vám Contours nabízí, naleznete na profilu partnera Contours.

Pro příjemnější cvičení potřebujete také pohodlné oblečení. Vybírat můžete ze široké nabídky sportovního oblečení pro ženy, muže i děti, včetně 15% slevy, kterou vám nabízí partner klubu Litex.

Slevu 30 % na značkovou módu pro sport i pro volný čas získáte od partnera klubu Lion Sport; její širokou nabídku si můžete prohlédnout i zakoupit na e-shopu. Informace o slevě získáte na profilu partnera Lion Sport.

Pro motivaci k pravidelnému pohybu a sportovnímu tréninku vám pomohou sportovní hodinky. Jako členové klubu na ně můžete získat slevu 10 %, kterou najdete na profilu partnera HSH Sport. Na sportovní hodinky a fitness náramky značky Xiaomi můžete jako členové Klubu pevného zdraví využít slevu až 30 %, kterou najdete na profilu partnera Xiaomi.

Při zdravém pohybu myslete i na své děti, kterým se správnou jízdou a držením rovnováhy pomáhají odrážedla značky FirstBIKE. Ta členům klubu nabízí slevu 10 % na všechna odrážedla pro děti ve věku 2 až 5 let. Jak slevu uplatnit, zjistíte na profilu partnera FirstBIKE.

Během roku nezapomínejte na své blízké a dopřejte si více společných chvil. Tipy na rodinnou zábavu hledejte u partnera klubu Společenské hry, který nabízí hry a hlavolamy pro děti i dospělé a slevu 15 % pro členy klubu.

Do nového roku vám přejeme především pevné zdraví, lásku a pohodu.

Mohlo by vás zajímat

den žen

Vychutnejme si spolu Mezinárodní den žen

Osmý březen slaví své jmeniny všechny Gabriely, ale také ostatní ženy. Přestože si mnozí lidé Mezinárodní den žen spojují výhradně s dobou komunismu, tento svátek má své kořeny v mnohem dřívější době, kdy měl

dítě naslouchátko

Dobře slyšet znamená dobře si spolu rozumět!

Sluch je základní součástí našeho života, přispívá ke každodenní komunikaci s rodinou, přáteli i spolupracovníky. Díky tomu vnímá kvalitní sluch mnoho lidí jako běžnou záležitost. Jsou ale i lidé, pro které

Armandi

Nabídka slev a bonusů v Hradci Králové

Bydlíte v Hradci Králové a ještě nejste členy Klubu pevného zdraví? Vyplňte jednoduše a rychle přihlášku a užívejte všechny slevy a bonusy, které vám klub nabízí. Chcete se cítit a vypadat zdravě?