S Klubem pevného zdraví soutěžíte už celý rok!

S Klubem pevného zdraví soutěžíte už celý rok!

Přes 6 tisíc lajků, 5 tisíc odpovědí na soutěžní otázky a téměř 200 výherců! Jaké jsou ohlasy našich fanoušků na Facebooku a jaké další soutěže pro vás připravujeme?

V únoru minulého roku se Klub pevného zdraví objevil i na sociální síti Facebook. Svým fanouškům neustále přináší aktuální informace, výhody, bonusy i skvělé soutěže.

Dnes je tomu přesně rok, kdy jsme pro fanoušky Klubu pevného zdraví vyhlásili první soutěž, ve které mohli soutěžit o gymnastický míč. V té době jich bylo necelých 800, v současné době má profil Klubu pevného zdraví více než 9 500 fanoušků!

Každý měsíc pro vás připravujeme skvělé soutěže o hodnotné ceny a dárky našich partnerů. Ani v dalších měsících tomu nebude jinak! Od 1. do 24. prosince se navíc můžete těšit na Adventní kalendář, který i v minulém roce slavil velké úspěchy!

Už jste v našich soutěžích vyhráli? Budeme rádi, když se podělíte o radost z dárku s ostatními svou fotografií na našem facebookovém profilu s označením #darekodkpz.

Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že i nadále si udržíme váš „palec“ nahoru! :-)

A jaké ohlasy výherců soutěží přišly k nám do redakce?

„Dobrý večer, chci poděkovat za krásný balík, který dneska dorazil – obrovské děkuji od celé naší rodiny, každý v něm našel něco pro sebe a kosmetiku dostane dcera k 24. narozeninám. Děkujeme moc. S VZP rádi soutěžíme, pro nás je VZP jednička.“

Miroslav V.

„Děkuji za krásnou výhru z minulé soutěže. Udělala celé rodině radost!“

Jindřiška B.

„Děkuji za doručení výhry, je to úžasný balíček, už se těším, až se zachumlám do župánku!“

Kateřina J.

„Dobrý den, vyhrála jsem ve vaší soutěži. Děkuju moc za super knížku :o)  Dcera jásá, loni se dala na cvičení a zdravou stravu, je to maximálně ideální výhra. Byla jsem pochválena. Děkuju a těším se.“

Katka H.

„Z výhry mám velikou radost a moc Vám děkujiii!! :-)“

Jitka V.

„Dobrý den, moc velkáááá radost, když jsem se na FB dozvěděla radostnou zprávu, že mám u vás cenu…Děkujííííí!“

Blanka O.

„Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za výhru ve vaší supersoutěži.“

Renata O.

„Jsem velmi rád, že jsem vyhrál, a výhru následně předám dětem. :-)“

David B.

„Dobrý den do klubu, děkuji za vylosování v soutěži ke Dni Otců. Mám velikou radost a svítilnu otci předám dodatečně, věřím, že mu udělá velkou radost.“

Jitka Z.

„Dobrý den, děkuji za skvělou zprávu o výhře. Lékárnička je fajn a určitě se hodí. :-) Ještě jednou děkuji!“

Leoš V.

„Děkuji za poslání výhry ve vaší soutěži, udělalo mi to radost. Přeji Vám hodně spokojených klientů.:-)“

John Z.

„Moc děkuji za dárkový balíček, který jsem vyhrála v soutěži za básničku. Mám ze všeho velkou radost.“

Kateřina K.

„Jste báječní!!! Moc děkuji!“

Denisa K.

zena_

Návštěva domova české kosmetiky

Nedávno jsme měli možnost navštívit kouzelné místo, kde se vyrábí více než 200 druhů kosmetických přípravků na bázi přírodních látek pro domácí i profesionální péči. Jedná se o českou značku,