Světový den zdraví

Světový den zdraví každoročně připadá na 7. dubna, kdy si po celém světě připomínáme důležitost péče o zdraví a o celkovou kvalitu života.

O své zdraví bychom se měli pečlivě starat. Nejčastějším způsobem je zdravý jídelníček a pohyb. Správný jídelníček je individuální dle našich potřeb i zdravotního stavu. Pro sestavení takového jídelníčku můžete využít on-line kurzy a semináře zdravé výživy, E-booky a jiné pomůcky na hubnutí od společnosti STOB, na které jako členové klubu uplatníte slevu 10 %.

Také pravidelný pohyb pomáhá fyzickému i psychickému zdraví. Pro větší komfort vybírejte vhodné sportovní oblečení na různé druhy sportu. Najdete je v nabídce Lion Sport, kde na jejich e-shopu jako členové klubu získáte slevu 30 %.

Sportovní i volnočasové oblečení, včetně plavek pro muže, ženy i děti, najdete v nabídce Litexu, který členům klubu poskytuje slevu 15 % na celý sortiment při nákupu na e-shopu.

STOB

Mnoho z nás pro udržení silné imunity využívá vitamíny a doplňky stravy. Přípravky všech kategorií, včetně probiotik i vitamínů pro maminky a těhotné, najdete u Green Swan Pharmaceuticals, a.s., kde členové Klubu pevného zdraví uplatní 15% slevu na všechny produkty v nabídce jejich e-shopu.

Green Swan

Kromě vitamínů můžete vyzkoušet také zábaly od Mamavis, které lze použít při nachlazení nebo bolesti zad, kloubů a svalů. Tyto zábaly jsou vhodné pro děti i dospělé a při jejich nákupu na e-shopu mohou členové klubu využít slevu 10 %.

Při bolestech svalů a kloubů pomáhá také odborná rehabilitační péče, která snižuje bolest a zlepšuje funkci pohybového aparátu. Na lékařskou i rehabilitační péči se můžete objednat v pražském zdravotnickém zařízení IPREA – Institut preventivní rehabilitace, které pro členy klubu nabízí slevu 15 % na tyto služby. Zároveň můžete uplatnit při nákupu rehabilitační kosmetiky slevu až 20 %.

Nejen fyzické, ale i psychické zdraví je velmi důležité. Pro psychickou i emoční pohodu využijte psychoterapie a poradenské služby PhDr. Jiřiny Sofie Hlouškové, které probíhají on-line formou. Jako členové klubu na ně získáte slevu 25 %.

Zdraví máme jen jedno, nezapomeňte o něj správně pečovat i s výhodami Klubu pevného zdraví.

den matek

Maminky si zaslouží svůj dárek

V Česku se slaví Den matek podle amerického vzoru druhou květnovou neděli, což v letošním roce připadá na 9. května. S Klubem pevného zdraví můžete svým maminkám nadělit dárky se slevou a je na vás, zda budou praktické, či jimi

zubař křeslo floradent