• Příspěvky listy
  • PVZP Soutěž
  • PVZP Optimal
  • PVPZ Bezstarostná jízda

Získejte benefity pro celou rodinu Využijte některou z mnoha atraktivních slev u našich partnerů. Zaregistrovat se do Klubu pevného zdraví může každý pojištěnec VZP.

Informace pro členy klubu

seniori_

Oslava dne seniorů v Náchodě

Oslavy Mezinárodního dne seniorů se uskuteční v Náchodě v úterý 15. října v Městském divadle Dr. Josefa Čížka od 14 do 17 hodin. Letos proběhne již sedmý ročník... pokračovat

seniori_

Oslava dne seniorů v Náchodě

Zobrazit velkou mapu

Slevy u klubových partnerů

Využívejte výhody u hlavních partnerů v kategoriích POHYB, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, RELAX anebo OSTATNÍ. Další slevy můžete získat přímo ve vašem regionu. Všechny partnery najdete také na mapě.

Finanční příspěvky