Kvalitní matrace pro kvalitní život

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme dnes článek o matracích ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví ProSpánek. V síti prodejen ProSpánek si můžete vybrat vše, co potřebujete ke zdravému a velmi pohodlnému spaní. Členové Klubu pevného zdraví získají slevu ve výši 10 % na celý sortiment na prodejnách, a to po předložení karty Klubu.

Kvalitní matrace pro kvalitní život

Kvalitní spánek nesmírně ovlivňuje celý náš život. Dobrou fyzickou i psychickou kondici si můžeme udržovat právě prostřednictvím kvalitního spánku. Ale jak si takový spánek zajistit? Ve společnosti ProSpánek se již dlouhá léta snažíme o ten nejkvalitnější spánek našich zákazníků. Známe různé tipy a rady pro zajištění hlubokého spánku, ale základem je, a vždy bude, kvalitní matrace.

• Jakou matraci zvolit?

Každý člověk je jiný a tak mu vyhovuje i jiná matrace. Proto i v našem výběru produktů naleznete nejrůznější druhy matrací. I ty nejnáročnější zákazníky uspokojí matrace z paměťové pěny, která se přizpůsobí vašim křivkám a zajistí vám neuvěřitelné pohodlí. Pokud však nepatříte mezi zastánce paměťové pěny, můžete také vsadit na matrace ze studené pěny. Prodyšnost těchto matrací zajišťuje skvělý hygienický standart matrace, kde se nedrží plísně a roztoči. Zvláštní místo v našem výběru pak mají matrace značky TEMPUR, které vás díky svému speciálnímu provedení povznesou téměř do oblak.

I tuhost matrace vyhovuje každému jinak. Navíc se časem může pro vás vyhovující tuhost, změnit. V naší nabídce však najdete matrace, které disponují až čtyřmi pocity tuhosti v jedné matraci a není tak problém tuhost matrace kdykoliv změnit.

• Přidaná hodnota v potahu matrace

Různé vlastnosti matraci propůjčují také potahy matrací. Pokud se v noci hodně potíte a budíte se kvůli přílišnému horku, určitě zvolte matraci s potahem s termoregulačními vlastnostmi, která vaše trable rychle vyřeší. Vysoký hygienický standard vám zajistí potah s obsahem stříbra, a pokud máte citlivou pokožku, vhodná pro vás bude úprava s Aloe Vera v potahu.

Díky kvalitní matraci, na které se neustále nebudíme a nehledáme lepší polohu pro spánek, strávíme delší dobu v hluboké fázi spánku. V této fázi naše tělo nejvíce regeneruje, svaly i mysl odpočívá a naše tělo nabírá sílu do dalšího dne. Relaxace a odpočinek je velmi důležitá součást našeho života a měl by tedy být co nejlepší.

S výběrem matrace i dalších produktů pro zdravý spánek vám rádi poradíme. Zastavte za našimi spánkovými experty na kterékoliv prodejně ProSpánek a zajistěte si tak kvalitní spánek i život.

zena_

Návštěva domova české kosmetiky

Nedávno jsme měli možnost navštívit kouzelné místo, kde se vyrábí více než 200 druhů kosmetických přípravků na bázi přírodních látek pro domácí i profesionální péči. Jedná se o českou značku,

zena_