Ušetřete při nákupu vánočních dárků s Klubem pevného zdraví

Výzdobu máte nachystanou, všude voní cukroví a vánoční trhy jsou v plném proudu. Je tedy nejvyšší čas začít s nákupem vánočních dárků. Čím ale potěšit děti, které se už Štědrého dne nemohou dočkat? Jakými dárky udělat radost ženám a kterými mužům? Tady jsou naše tipy!

Pro ženy a muže

Příznivcům sportu doporučujeme vybírat z široké nabídky chytrých hodinek a fitness náramků od značky Xiaomi nebo Amazfit pro ještě lepší sportovní výkony, členové Klubu pevného zdraví na ně mohou využít 15% slevu. A pro větší pohodlí během sportování si pořiďte značkové sportovní i volnočasové oblečení pro muže i pro ženy od společností Lion Sport nebo Litex a ušetřete až 30 % z ceny.

Zajímavý dárek pro ženy lze najít v nabídce kliniky Asklepion, která se zabývá estetickou a laserovou medicínou. Ženy zde mohou využít kvalitní kosmetické, dermatologické a chirurgické ošetření, cévní i jiné procedury, a nakoupit i potřebné produkty k dosažení ještě lepších výsledků. Na vše můžete uplatnit až 20% slevu. Ženám jistě také udělá radost přírodní česká kosmetika Ryor s mnoha produkty pro péči o vlasy, tělo i pleť. Kosmetiku si vyberou určitě i muži, a navíc při nákupu lze uplatnit slevu 12 % pro členy klubu.

vánoční dárky

Nevíte, jakým dalším dárkem udělat radost mužům? Pak jim nadělte pod stromeček sonický elektrický kartáček značky Magnitudal, na který dokonce získáte slevu 56 %. Širokou nabídku sonických kartáčků nejen pro dospělé, ale i pro děti najdete u společnosti Philips, kde na ně dostanete na jejich e-shopu 15% slevu.

Dárky pro děti

Děti se už jistě nemohou dočkat dárků pod stromečkem. Čím je tedy potěšit a zároveň rozvíjet jejich intelekt? Co třeba edukačními zábavnými hrami pro celou rodinu z e‑shopu Společenské-hry.cz, na které získáte slevu 15 %? Nebo svým dětem vyberte napínavou knížku z internetového knihkupectví Albatros Media, kde kromě beletrie pro děti najdete i knihy pro celou rodinu. Na nákupu ušetříte 25 % a vybírat můžete například z kategorií cestování, historie nebo hobby.

Menším dětem udělejte radost a zároveň jim dopřejte zdravý pohyb s odrážedly od společnosti First Bike. Jsou vhodná pro děti od dvou do sedmi let, protože je dobře připraví na jízdu na kole. Pro bezpečnou jízdu zde obstaráte pro děti také helmu, chrániče, reflexní vestu i další potřebné vybavení, a navíc využijete 10% slevu na celý sortiment.

vánoční dárky

Pro babičky a dědečky

A co letos nadělit pod stromeček babičkám a dědečkům? Přírodními doplňky stravy na posílení imunity, zlepšení funkce srdce, jater, pro kvalitní spánek nebo vitamíny jistě nešlápnete vedle. Právě tyto doplňky stravy vyberete u společností Terezia Company nebo Green Swan a uplatníte na ně slevu 15 % na celý nákup.

Pro posílení zdraví darujte seniorům třeba i Priessnitzovy zábaly od společnosti Mamavis. Pomáhají na bolavé klouby, záda, při dýchacích potížích i při bolestech hlavy, a při nákupu na e‑shopu ušetříte 10 %.

Klidné a pohodové svátky

I když jsou dárky nedílnou součástí Vánoc, nejdůležitější je strávit sváteční dny se svými nejbližšími a užít si pohodu a klid. A právě to vám do nového roku přejeme – šťastné a pohodové svátky s vašimi milovanými, a hlavně pevné zdraví.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na