Vánoce s Klubem pevného zdraví

Dopřejte si klid a vánoční pohodu. Již v neděli 29. listopadu začíná advent, doba rozjímání a vánoční atmosféry. O první adventní neděli bude čas na zapálení první svíčky na adventním věnci a přípravu vánoční výzdoby.

Během druhého adventu většina lidí začíná s nakupováním vánočních dárků. Při výběru dárků myslete na své blízké a využijte přitom výhod, které vám nabízí Klub pevného zdraví.

GS

Nejen svým prarodičům uděláte radost kvalitními vitamíny. Nabídku nejrůznějších druhů vitamínů a doplňků stravy najdete na webu společnosti Green Swan Pharmaceuticals.

Terezia

Přírodní doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin nabízí společnost Terezia Company, která na Vánoce připravila dárková balení hlívy ústřičné s rakytníkovým olejem a Rakytníčky se želatinkami ve vánočním balení, které najdete na webu společnosti Terezia.

Na nákup vitamínů i doplňků stravy nabízí obě firmy členům Klubu pevného zdraví slevu 15 %. Jak tuto slevu získat, najdete na profilech partnerů Green Swan a Terezia Company.

RYOR

Pro maminky a tatínky je vždy dobrou volbou přírodní kosmetika zabalená ve vánočních kazetách, které najdete na e-shopu společnosti RYOR. I zde můžete jako členové klubu využít slevu 15 %. Jak nakoupit se slevou, najdete na profilu partnera RYOR.

Albatros

V době, kdy většinu času trávíme doma, můžete tyto chvíle zpříjemnit svým blízkým dobrou knížkou. Knihy pro děti nebo pro dospělé, různého žánru, včetně audio knih, to vše naleznete v nabídce internetového knihkupectví Albatros Média, od kterého kromě slevy 25 % získáte k vánočnímu nákupu knížku a stírací los zdarma. Kompletní nabídku najdete na www.albatros.cz. Jak tuto výhodu pro členy Klubu pevného zdraví využít, najdete na profilu partnera Albatros Media.

Další slevy a výhody pro členy Klubu pevného zdraví, které máte možnost uplatnit v e-shopech z pohodlí domova, najdete na speciální stránce.

den žen

Vychutnejme si spolu Mezinárodní den žen

Osmý březen slaví své jmeniny všechny Gabriely, ale také ostatní ženy. Přestože si mnozí lidé Mezinárodní den žen spojují výhradně s dobou komunismu, tento svátek má své kořeny v mnohem dřívější době, kdy měl

dítě naslouchátko

Dobře slyšet znamená dobře si spolu rozumět!

Sluch je základní součástí našeho života, přispívá ke každodenní komunikaci s rodinou, přáteli i spolupracovníky. Díky tomu vnímá kvalitní sluch mnoho lidí jako běžnou záležitost. Jsou ale i lidé, pro které

Armandi

Nabídka slev a bonusů v Hradci Králové

Bydlíte v Hradci Králové a ještě nejste členy Klubu pevného zdraví? Vyplňte jednoduše a rychle přihlášku a užívejte všechny slevy a bonusy, které vám klub nabízí. Chcete se cítit a vypadat zdravě?