Rodiče, víte, kde všude můžete ušetřit při nákupech pro své děti?

Není pochyb o tom, že láska k dětem, je tou nejsilnější ze všech. Rodičovství přináší spoustu štěstí, radosti, péče, ale i nikdy nekončící strach o dítě, především v prvních letech jeho života. Bezpečí miminka je tou nejdůležitější věcí, a právě s tím vám mohou pomoci monitory dechu a dětské chůvičky, které vaše dítě hlídají i během spánku. Nezapomeňte při jejich nákupu na slevy, které Klub pevného zdraví svým členům přináší.

Monitory dechu hlídají základní životní funkce vašeho dítěte. Monitory v podobě náramku vám přináší Liip Smart Monitor. Připnout ho lze na ruku nebo nohu miminka, takže ho může nosit hned od narození. Přístroj změří puls, kyslík v krvi a teplotu vašeho dítěte. Přes aplikaci Liip Care můžete sledovat životní funkce dítěte ve svém mobilu. Na tyto náramky dostanete jako člen klubu 15% slevu, kterou uplatníte při nákupu na e-shopu.

Detektory dechu pro miminka vybírejte i v bezkontaktní podobě. Ty od Babysense jsou vybaveny senzorovými podložkami se zvukovým i vizuálním signalizačním alarmem a během spánku kontrolují pravidelné dýchání vašeho dítěte. Při jejich nákupu v e-shopu ušetříte se slevou klubu 20 % z ceny.

O zdraví dítěte pečujte i pomocí přírodních doplňků stravy, kterými podpoříte jeho imunitu. Tyto doplňky stravy z hub a rostlin seženete u českého výrobce Terezia Company, který nabízí slevu pro členy klubu 15 %. Z nabídky na e-shopu si vyberou i těhotné ženy a kojící maminky.

liip smart monitor

Náš tip:

Podporujeme zdravý vývoj předčasně narozených dětí s porodní váhou do 1 500 g. Příspěvek až do výše 3 000 Kč využijete na nákup speciální výživy i na rehabilitační péči o vaše miminko. Zjistěte si více o tomto příspěvku.

U každého dítěte přijde období, které dokáže potrápit jeho i rodiče, a to je růst prvních zoubků. Pro jednodušší prořezávání zubů vyzkoušejte silikonová kousátka KidPro. V jejich e-shopu najdete i korále pro maminky, klipy na dudlíky a mnoho dalšího. Při objednání produktů získáte slevu klubu ve výši 20 %.

Než se nadějete, z miminek jsou děti, které dělají své první krůčky, začnou běhat a co nevidět se budou učit jezdit na svém prvním kole. S odrážedly pro nejmenší od FirstBIKE se děti učí již od dvou let držet správně rovnováhu a zvládat delší trasy. Ve čtyřech nebo pěti letech jsou potom připraveny přejít na kolo bez přídavných koleček. Na všechna odrážedla dostanete slevu ve výši 10 %.

first bike

Rozvíjejte nejen pohyb vašich dětí, ale i jejich vnímání a intelekt, a to se zajímavými knihami. Vyberte jim a třeba i sobě vhodnou knihu z oblíbených žánrů v internetovém knihkupectví Albatros Media a uplatněte svou slevu klubu 25 %.

O zábavu pro své děti i celou rodinu se postaráte u Albi, které vám nabídne nejrůznější hry, dárky, knihy i věci do domácnosti. V jejich prodejnách po celé ČR i na e-shopu využijete slevu 15 %.

Hledáte tipy na program na víkend? Pak navštivte zábavní parky Toboga v Praze, Brně, Hradci Králové nebo Zlíně. Zde si užijete dětskou hernu s mnoha atrakcemi, které představují různé světadíly, země, moře, ostrovy, sopky, cizí planety i hvězdy. Na tuto cestu kolem světa dostanete slevu klubu 10 % na vstupenky pro děti i dospělé.

Nezapomeňte na poukaz:

Pro každé miminko registrované u VZP máme dárek. Na nákup potřeb a pomůcek pro novorozence využijte poukaz v hodnotě 500 Kč. Uplatníte ho v lékárnách po celé České republice nebo při nákupu v lékárně on-line. Jak můžete poukaz na příspěvek získat, najdete na stránkách pojišťovny.

Slev a výhod, které si se svými dětmi můžete užít, je mnohem více. Zde najdete kompletní přehled těch, které vám přináší klub pevného zdraví. Pokud jeho členem ještě nejste, na nic nečekejte a jednoduše se přihlaste on-line a užívejte své výhody.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na