Udělejte radost maminkám k jejich dni

Svátek matek se slaví v různé dny po celém světě. U nás Den matek slavíme vždy druhou květnovou neděli, což letos připadá na 8. května. Tento den je věnovaný všem maminkám, jejich starostlivosti, péči a lásce.

Pokud stále nevíte, čím letos svou maminku potěšit, inspirujte se nabídkou partnerů našeho Klubu pevného zdraví a využijte slev, které vám nabízí.

asklepion

Oblíbeným dárkem pro ženy bývá kosmetika. Vybírat můžete například z produktů české přírodní kosmetiky značky Ryor na jejich e-shopech nebo prodejnách v Praze, Brně, Liberci, Poděbradech nebo Kyšicích a uplatněte při tom 15 % slevu na jejich sortiment. Potěšit tak můžete pleťovou i tělovou kosmetikou, ošetřujícími produkty z vlasové kosmetiky, relaxačními produkty z levandule a dalšími.

Pro krásu i zdraví využijte nejen výrobky, ale i služby, které vám nabízí kliniky Asklepionu. Klinické centrum Asklepion se zabývá estetickou i laserovou medicínou. Maminky tak mohou vyzkoušet kosmetické ošetření, služby dermatologie i stomatologie či nakoupit kosmetické produkty a na vše uplatnit až 20% slevu. Slevy pro členy klubu získáte na recepcích Asklepionu v Praze, Jihlavě, Karlových Varech, Mariánských Lázních a v Českých Budějovicích. Stačí předložit členskou kartu Klubu pevného zdraví a příslušná sleva vám bude následně odečtena.

Nabídku kosmetiky a služeb již znáte, ale co zdravý pohyb, který podporuje kondici a lepší náladu? Nabídněte maminkám pravidelné cvičení ve speciálních fitness Contours pouze pro ženy. Základem je intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku pod dohledem trenérky. Pro členy klubu nabízí Contours týdenní členství zdarma nebo 3měsíční, 6měsíční i 12měsíční členství, na které dostanete až 15% slevu na 18 pobočkách po celé ČR. K tomu získáte navíc tréninkový plán i na doma.

Maminky si ale jistě zaslouží kvalitní odpočinek. Co takhle letní dovolená? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří Blue Style, Exim Tours nebo Alexandria a vyberte vhodný zájezd a zároveň slevy, které nabízejí. Například u Exim Tours uplatníte slevu 5 % na nabídky first minute i last minute, Blue Style nabízí novým klientům slevu 1 000 Kč na zájezdy, kterou můžete kombinovat i se slevou 55+. U Alexandrie uplatníte slevu až 18 % na zájezdy leteckou, autobusovou i vlastní dopravou. Vyberte zájezd pro celou rodinu a užijte si letní dovolenou společně.

contours

Naše doporučení:

Mějte zdraví svých maminek pod kontrolou a doporučte jim preventivní prohlídky, které by měly pravidelně podstupovat a které mají hrazené svou zdravotní pojišťovnou. Informujte se o preventivních prohlídkách pro ženy do věku 35 let, ženy ve věku 35 až 50 let a prohlídky pro ženy ve věku 50 let a více.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na