Udělejte radost svým tatínkům

Tak jako maminky, i tatínkové mají svůj svátek. Den otců se slaví vždy třetí neděli v červnu, což tento rok připadá na 20. června. Nezapomeňte proto popřát svým tatínkům a udělat jim radost hezkým dárkem. My pro vás máme pár tipů, které je určitě potěší.

Pokud váš otec rád sportuje a běhá, určitě mu uděláte radost chytrými hodinkami nebo fitness náramky, kterými může měřit své sportovní výkony. Chytré hodinky i fitness náramky Xiaomi nebo Amazfit zakoupíte výhodně na jejich e-shopu i v prodejnách po celé České republice. Při nákupu nezapomeňte uplatnit slevu pro členy klubu ve výši 15 %.

Sportovní i klasické hodinky mnoha značek, jako jsou Garmin, Polar, Suunto, Timex, Versus Versace, Zeppelin a další, najdete v nabídce společnosti H.S.H Sport – kupHodinky.cz, kde dostanete slevu 10 % při nákupu na e-shopu i na prodejně v Praze.

xiaomi

Jelikož začíná léto, určitě vaše tatínky i celou rodinu potěší dovolená nebo poznávací zájezd. Prohlédněte si nabídku slev cestovní kanceláře Alexandria, která vám poskytne až 18% slevu na letecké zájezdy, zájezdy vlastní i autobusovou dopravou nebo last minute.

Mnoho zajímavých zájezdů first minute i last minute najdete u cestovní kanceláře Blue Style, na které členové klubu využijí 6% slevu na konečné ceny zájezdů.

hsh sport

Potěšte svého otce českou přírodní kosmetikou pro muže Ryor a vyberte si z nabídky sprchových gelů, krémů, deodorantů, vlasové i pivní kosmetiky. Nakupovat můžete na e-shopu nebo v prodejnách v Praze, Brně, Poděbradech i Kyšicích, kde získáte slevu pro členy klubu ve výši 15 %.

Hodila by se vašemu otci spíš zajímavá knížka? Pak si projděte nabídku knih mnoha žánrů v on-line nakladatelství Albatros Media, kde dostanete při nákupu slevu 25 %. Nezapomeňte si při objednání udělat radost hezkou knížkou i sobě.

Tipy na dárky pro tatínky už máte, pokud jste si ale nevybrali, nezoufejte, těch nápadů pro vás máme mnohem víc. Mrkněte na všechny výhodné nabídky partnerů Klubu pevného zdraví.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny