Ušetřete při vánočních nákupech. Tady jsou naše tipy

V neděli jsme zapálili druhou svíčku na adventním věnci, a to znamená jediné, Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. V kuchyních začíná vonět cukroví, kolem sebe slyšíme koledy a doma i venku září vánoční výzdoba. Spolu s vánoční atmosférou přichází spousta radosti, ale i starostí, a to především s nákupem dárků. Přemýšlíte, jaké dárky letos svým blízkým pořídíte, ale nic vás nenapadá? Přinášíme vám tipy na dárky pro celou rodinu a zároveň spoustu slev Klubu pevného zdraví, se kterými budou vánoční nákupy jistě příjemnější.

Děti se už teď nemohou dočkat, co letos pod stromečkem najdou. Co takhle udělat radost svým ratolestem odrážedly od FirstBIKE, které rozvíjí motoriku již dvouletých dětí. Díky tomu pak plynule přejdou na šlapací kolo bez přídavných koleček. Při nákupu na e-shopu využijte slevu klubu 10 %.

Dovednosti svých dětí rozvíjejte také edukačními hrami, u kterých si užijí spoustu zábavy. Partner klubu Společenské hry vám nabízí deskové hry, karetní i rodinné hry a stavebnice, na které na e-shopu i na pobočce v Praze dostanete slevu 15 %.

Rodinné i strategické hry, ale i dárky, voňavé svíčky a mnoho dalšího, pořídíte svým dětem v Albi, kde navíc uplatníte i slevu 15 % na všech prodejnách nebo na e-shopu.

Děti i dospělé potěší napínavá kniha, kterou si vyberete v knihkupectví Albatros Media. Najdete zde knihy mnoha žánrů, odbornou i populárně-naučnou literaturu, bestsellery i klasické knižní hity. Při výběru knih navíc využijte slevu 25 %. V e-shopu zadejte slevový kód pro členy klubu a sleva vám bude následně odečtena.

Albatros Media

Pokud si nevíte rady s vhodným dárkem pro ženy, využijte nabídky Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, která vám poskytne slevu až 20 % na kosmetické ošetření, dermatologii, cévní chirurgii a další ošetření, a to nejen v Praze, ale i v ostatních klinikách v ČR.

Každou ženu jistě potěší přírodní kosmetika na pleť, tělo i vlasy, včetně líčení od české společnosti Ryor. Na e-shopu i ve firemních prodejnách získáte slevu 15 % na všechny produkty, včetně dárkových balení. Z přírodních produktů z řady pánské kosmetiky mohou vybírat i muži, pro které sleva 15 % samozřejmě platí také.

RYOR

Nadšencům pro sport jistě udělají na Vánoce radost chytré hodinky i fitness náramky značky Xiaomi, kterými mohou měřit své sportovní výkony. I na hodinky a náramky získáte slevu ve výši 15 %, kterou uplatníte na e-shopu i na 29 prodejnách Xiaomi.

Ke sportu neodmyslitelně patří i zdravá strava. U firmy Aseta s.r.o. využijte program pro on-line sestavení jídelníčku na míru i VIP program s jídelníčky na míru s dohledem a motivací nutričních terapeutů. Na programy využijte až 23% slevu.

Svým rodičům i prarodičům jistě uděláte radost vitamíny a doplňky stravy pro jejich zdraví. U české společnosti Terezia najdete doplňky stravy z přírodních hub i rostlin, navíc na ně při nákupu na e-shopu dostanete slevu pro členy klubu 15 %.

Slevu 15 % na nákup přípravků pro zdraví uplatníte také na produkty GS, které jsou na podporu imunity, kloubů a svalů, srdce a mnoho dalšího. Podpořte zdraví sobě i svým blízkým.

Nápady na dárky už máte a teď je to na vás. My vám přejeme krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně pevné zdraví.