První adventní neděle je tady!

O víkendu zapálíme první svíčku na adventním věnci, ve většině měst po celé Evropě se rozsvítí vánoční stromky, na trzích se rozezní koledy a všude začne vonět cukroví. Začíná čas Vánoc, období klidu a pohody a aby to tak opravdu bylo, usnadníme vám vánoční nákupy, které občas tu pohodu umí narušit. Tady jsou naše tipy na dárky a jak ušetřit!

Na Vánoce a dárky se nejvíc těší především děti. Doufají, že pod stromečkem najdou zábavnou hru, vytouženou hračku nebo napínavou knížku. Malým dětem udělejte například radost dětským odrážedlem, kterým zároveň utváříte správnou motoriku dítěte. Děti si odrážedlo užijí v jakémkoli ročním období, v zimě totiž jen nasadí lyže a rázem mají skibob. Na tato odrážedla značky FirstBIKE nezapomeňte uplatnit 10% slevu.

Knihy vybírejte ze všech žánrů v online knihkupectví Albatros Media s 25% slevou, do 10. 12. navíc můžete uplatnit na knížky speciální vánoční slevu 30 %. Zábavné rodinné a edukační hry najdete na e-shopu Společenské hry, kde uplatníte 15% slevu na veškerý sortiment. Zábavné hry, ale i plyšáky, vonné svíčky a vánoční výzdobu nakoupíte s 15% slevou na pobočkách Albi nebo online.

Vybrat správný dárek pro ženy bývá vážně oříšek, ale kvalitní kosmetikou určitě nešlápnete vedle. Udělejte svým manželkám, matkám i dcerám radost péčí v institutu Asklepion. Kromě kosmetických produktů nabízí Asklepion dermatologické, stomatologické, kosmetické ošetření a mnoho dalšího, včetně voucherů, které mohou klientky využít na jakékoliv ošetření. Na konzultaci, ošetření i nákup produktů získají členové Klubu pevného zdraví slevu až 20 %.

Vánoční dárky

Kvalitní českou kosmetiku Ryor na vlasy, pleť i tělo nakoupíte s 12% slevou na e-shopu i na prodejnách. V nabídce kosmetiky Ryor si ale vyberou i muži v kategorii produktů pánské kosmetiky

Pro sportovní nadšence máme zase slevy na fitness náramky a sportovní hodinky, kterými mohou měřit své výkony. 15% slevu uplatníte na sportovní hodinky Xiaomi i Amazfit na pobočkách i online.

Myslete na zdraví svých blízkých a potěšte je přírodními doplňky stravy od české společnosti TEREZIA COMPANY, kde členové klubu získají 15% slevu. 15% slevu využijete také na nákup přípravků pro zdraví od společnosti Green Swan. Vaše babičky a dědy jistě potěší kromě vitaminů i Priessnitzovy zábaly, které pomáhají při chřipce, bolestech hlavy či kloubů. Pro členy Klubu pevného zdraví společnost Mamavis nabízí 10% slevu na tyto produkty.

To ale samozřejmě není vše! Podívejte se na kompletní nabídku slev a bonusů Klubu pevného zdraví a vybírejte slevy přesně pro vás.

Ačkoliv během Vánoc chceme mít vždy vše perfektně připravené, vyzdobené, upečené a nakoupené, nezapomínejte na to nejdůležitější – užít si klidné svátky se svými blízkými a také přinést radost těm, kteří podporu druhých opravdu potřebují.

Přejeme vám během adventního času hlavně pohodu a pevné zdraví.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na