VZP myslí na maminky i jejich miminka

Těhotenství a mateřství bývá nejbohatším obdobím života ženy a celé její rodiny. Děti jsou pak naší radostí i starostí po celý život. VZP na maminky a jejich miminka nezapomíná a má pro ně spoustu benefitů navíc.

Budete maminkou? Gratulujeme!

Aby čekání na miminko bylo co nejpříjemnější, připravila pro vás VZP dárek, který vás bude těhotenstvím provázet. Je to praktický průvodce budoucí maminky, v němž najdete informace a rady, které vám pomohou období očekávání lépe a snadněji zvládnout.

Pokud již máte těhotenskou průkazku, přijďte si na kteroukoliv pobočku VZP, kde na vás dárek čeká.

Víte, že…? VZP nabízí příspěvky z fondu prevence speciálně určené pro budoucí maminky? Ucelený přehled příspěvků od VZP najdete na webových stránkách Klubu pevného zdraví.

Přečtěte si také:

Těhotenství – jak se mění miminko

Těhotenství – devět měsíců plných proměn a změn

Pro naše miminka

Milí rodiče, gratulujeme vám k narození děťátka. V roce 2017 slaví VZP 25 let své činnosti, a proto máme dárky pro všechna "naše" miminka, která se letos narodí. Dárek dostanete při registraci miminka, na kterékoli naší pobočce.

Přejeme celé vaší rodině mnoho zdraví a spoustu příjemně strávených dnů!

Víte, že…? VZP nabízí příspěvky z fondu prevence speciálně určené pro kojící maminky nebo děti už od narození? Ucelený přehled příspěvků od VZP najdete na webových stránkách Klubu pevného zdraví.

Ještě něco navíc

Klub pevného zdraví přináší svým členům výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady partnerů. Ať už máte rádi sport, relaxujete či vás zajímá zdravý životní styl, vyberete si slevu podle vás, a to od regionálních nebo celoplošných partnerů. Najdete je na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz/slevy-u-partneru.

15% sleva na kompletní nabídku vitaminů a doplňků stravy v internetovém obchodě www.terezia.eu

20% sleva na monitory dechu a veškeré výrobky značek Babysense a Tomy

15% sleva na kompletní nabídku e-shopu včetně těhotenské a dětské módy

5% sleva na kompletní sortiment e-shopu www.malvik.cz